رزرو هتل فرهنگ

اتاق‌های موجود در هتل فرهنگ

فاصله تا نقاط مهم

ایستگاه راه اهن

5.5 کیلومتر

پایانه مسافربری

10.4 کیلومتر

آتشکده زرتشتیان یزد

1.8 کیلومتر

آب انبار شش بادگیری یزد

0.4 کیلومتر

مسجد جامع کبیر یزد

2.1 کیلومتر

حمام خان یزد

1 کیلومتر

باغ دولت آباد یزد

2.2 کیلومتر

بقعه دوازده امام یزد

2.4 کیلومتر

مسجد امیرچخماق یزد

1 کیلومتر

موزه آب یزد

0.8 کیلومتر

نمایشگاه بین المللی شهر یزد

11.3 کیلومتر

بیمارستان سیدالشهد

2.6 کیلومتر

بیمارستان دکتر مجیبیان

3 کیلومتر

بازار خان یزد

1.1 کیلومتر

فرودگاه یزد

9.6 کیلومتر

دانشگاه یزد

8.2 کیلومتر

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

خدمات خانه داری

معرفی هتل فرهنگ

شهر تاریخی یزد هر سال پذیرای گردشگران زیادی است که برای بازدید از بناهای تاریخی موجود در این شهر به آن سفر کرده اند. بهترین گزینه ای که برای اقامت رو به روی این مسافران قرار دارد، هتل ۲ ستاره فرهنگ است. این هتل با قدمت که در سال ۵۳ در میدان شهید بهشتی ساخته شده، به اکثر بناهای تاریخی این شهر نزدیک است. هتل فرهنگ در مرکز شهر قرار گرفته است و همین موضوع سبب شده تا مسافران برای رفتن به جاذبه های مختلف شهر، هیچ نیازی به وسیله نقلیه نداشته باشند. ساختمان هتل فرهنگ یک طبقه است و تمامی اتاق ها نیز در همین طبقه قرار گرفته اند.

امکاناتی که در این اتاق ها وجود دارد بسیار مناسب است، امکاناتی مثل میز و دراور به همراه آیینه کیفیت این هتل را بیشتر ۲ ستاره کرده اند و به جرات می توان گفت ۲ ستاره برای آن کم است. سایر امکاناتی که در واحدهای اقامتی آن می توان یافت شامل سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، اینترنت رایگان در تمامی قسمت های هتل، اتاق چمدان، نمازخانه، تاکسی سرویس و آژانس اختصاصی، خدمات بیدار باش و فکس و پرینت است. یکی از نقاط قوت این هتل داشتن پرسنل مجرب و همچنین نظافت و پاکیزگی فوق العاده است، به طوری که تمام مسافرینی که تجربه اقامت در آن را دارند از تمیزی بی نظیر آن صحبت می کنند. علاوه بر موارد ذکر شده، خدماتی مانند خشک شویی و روم سرویس ۲۴ ساعته نیز در آن ارائه می شود.

قوانین و مقررات هتل فرهنگ

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل فرهنگ

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

يزد، میدان شهید بهشتی، ابتدا ی خیابان امام خمینی، کوچه فرهنگ

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل فرهنگ

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.