رزرو هتل کارا ارومیه

اتاق‌های موجود در هتل کارا ارومیه

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل کارا ارومیه

هتل کارا ارومیه یکی از هتل‌های سه ستاره در بهترین نقطه از شهر ارومیه با چشم‌اندازی زیبا، واقع شده‌است. هتل کارا در سال 1399 جهت خدمت‌رسانی به مهمانان گرامی فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در 8 طبقه بنا شده‌است و دارای 35 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. هتل کارا ارومیه در یکی از بهترین و خوش آب‌وهواترین نقاط شهر در خیابان شیخ تپه – ابتدای خیابان جنگلی واقع شده‌است. موقعیت مکانی مناسب هتل موجب دسترسی آسان به مراکز خرید از جمله بازار سنتی و قدیمی ارومیه و اماکن تاریخی و دیدنی همچون کلیسای ننه مریم، کلیسای کوه سیری، مجموعه ورزشی ارسام، پارک جنگلی فدک، شهر کتاب ارومیه، پارک جنگلی ارومیه، پارک جنگلی شیخ تپه، موزه تاریخی طبیعی ارومیه، بازار ارومیه، موزه دفاع مقدس، دانشگاه صنعتی ارومیه، سالن ورزشی غدیر ارومیه، پارک ائللر یاغی، برج سه گنبد و کلیسای مریم مقدس گردیده‌است. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه برابر با 23.6 کیلومتر، تا ترمینال ارومیه برابر با 8.4 کیلومتر و تا راه آهن ارومیه برابر با 9.7 کیلومتر می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل کارا ارومیه

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل کارا ارومیه

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

ارومیه، خیابان شیخ تپه، ابتدای خیابان جنگل، روبروی مجتمع مسکونی نگین

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل کارا ارومیه

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.