رزرو هتل فاران

هتل مِستربلیط

هتل فاران

شروع قیمت از

0

تومانءء


همدان، تویسرکان، میدان امام خمینی (ره)، میدان شهدا، بلوار میررضی الدین آرتیمانی

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل فاران

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل فاران

هتل فاران تویسرکان در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در 5 طبقه بنا شده است و دارای 15 باب اتاق می باشد که اتاق ها در طبقات اول تا سوم پراکنده شده اند. هتل فاران تویسرکان در فاصله 650 متری آرامگاه میررضی الدین آرتیمانی واقع شده است. موقعیت مکانی مناسب هتل فاران، دسترسی به اماکن گردشگری این شهر نظیر بازار قدیمی، مسجد جامع و موزه تاریخ و فرهنگ تویسرکان را با فاصله حداکثر 2.5 کیلومتر میسر کرده است. رستوران هتل واقع در طبقه همکف با ظرفیت 50 نفر میباشد. هتل فاران دارای 5 طبقه و فاقد آسانسور می باشد. هتل در قسمت ورودی دارای تعدادی پله است.

قوانین و مقررات هتل فاران

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل فاران

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.