رزرو مجتمع اقامتی مجتمع اقامتی نگین خزرکنار

اتاق‌های موجود در مجتمع اقامتی مجتمع اقامتی نگین خزرکنار

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

لابی

اینترنت

خدمات خشکشویی

معرفی مجتمع اقامتی مجتمع اقامتی نگین خزرکنار

هتل نگین خزر تنکابن

هتل نگین خزر تنکابن در واقع یک متل در یکی از زیباترین شهرهای شمالی‌ ایران است. این هتل که در سال 1386 افتتاح شد، دارای فازهای مختلف بوده و می‌توانید با توجه به تعداد نفرات، هر کدام از واحدهای اقامتی آن را رزرو کنید. این مجموعه دارای یک ساحل اختصاصی‌ و چشم‌اندازی زیبا به دریای خزر است و با بسیاری از مراکز گردشگری رامسر و تنکابن فاصله کمی دارد.


 معرفی هتل نگین خزر تنکابن

متل نگین خزر در تنکابن یک هتل زیبا است که در سال 1386 افتتاح شد و برای ارتقای کیفیت خدمات خود در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفت. یک از ویژگی‌های مهم هتل این است که به‌صورت دو فاز آپارتمانی و ویلایی بوده و در مجموع 14 سوئیت در بخش ویلایی و 7 واحد در بخش آپارتمانی دارد. 

موقعیت مکانی هتل به‌گونه‌ای‌ است که در نزدیکی ساحل قرار گرفته و علاوه‌بر چشم‌انداز زیبایی که به دریا دارد، مسافران می‌توانند برای تفریح یا قدم زدن به ساحل اختصاصی این هتل بروند.

ضمن اینکه با جاذبه‌های گردشگری مثل آب‌گرم رامسر، کاخ جنگلی رامسر و جنگل‌های دو و سه هزار و قلعه مارکوه فاصله کمی دارد.

از جمله امکانات عمومی هتل نگین خزر می‌توان به رستوران با ظرفیت 40 نفر برای صرف صبحانه، ناهار و شام، کافی‌شاپ با ظرفیت 40 نفره برای صرف انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد یا دسرهای مختلف، پارکینگ، پارک کودک، فضای سبز، اینترنت وای‌فای، پذیرش 24 ساعته، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و غیره اشاره کرد.

برخی از واحدهای اقامتی هتل به‌صورت زیر هستند:

  • سوئیت یک خوابه برای دو نفر
  • سوئیت یک خوابه برای دو نفر (رو به دریا)
  • آپارتمان دو خوابه برای چهار نفر ( رو به دریا )
  • آپارتمان دو خوابه برای چهار نفر (رو به جنگل)

برای رزرو هتل نگین خزر تنکابن می‌توانید هر یک از واحدها را پس از جستجو در مستربلیط مشاهده کرده و امکانات، ظرفیت‌های موجود، عکس‌ها و همچنین قیمت‌ها را مقایسه و بررسی کنید و در نهایت واحد مورد نظرتان را بر اساس شرایط خود و تعداد نفرات به سادگی رزرو نمایید.

پیشنهاد می‌کنیم پیش از رزرو نهایی در مستربلیط سایر هتل‌های تنکابن را نیز مشاهده کرده و پس از مقایسه آنها و اطمینان از انتخاب خود برای رزرو هتل تنکابن اقدام نمایید.
قوانین و مقررات مجتمع اقامتی مجتمع اقامتی نگین خزرکنار

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. اقامت کودک زیر 5 سال (درصورت عدم استفاده از سرویس) رایگان می‌باشد و هزینه‌ی اقامت کودک بالای 5 سال به طور کامل محاسبه می‌گردد. لازم به ذکر است : اقامت رایگان و نیم بها تنها برای یک کودک محاسبه می‌گردد.لازم به ذکر است : اقامت رایگان و نیم بها تنها برای یک کودک محاسبه می‌گردد.

مجتمع اقامتی مجتمع اقامتی نگین خزرکنار

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

تنکابن, شیرود, خزرکنار-تنکابن, شیرود, خزرکنار

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه مجتمع اقامتی مجتمع اقامتی نگین خزرکنار

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.