رزرو هتل چالدره

اتاق‌های موجود در هتل چالدره

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
7

مژگان قبادی
8.4
مهدی ا
3.2
علیرضا سعادتمند
10
بابک قربانی
س.الف
10
ali
10

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ
لابی
خدمات ماساژ

معرفی هتل چالدره

یکی دیگر از هتل هایی که در دل جنگل های زیبای مازندران و در منطقه بسیار زیبا و مناسب توریستی شهر تنکابن قرار دارد، هتل ۲ ستاره چالدره نام دارد. که واقع در جاده دو هزار و در کنار رودخانه چالدره قرار دارد، که یکی از مزایا و ویژگی های آن به شمار می رود. هتل چالدره دارای بیش از ۷۰ کلبه جنگلی است که هر کدام از آن ها امکانات خاص و ویژه خود را دارند و آماده ارائه خدمت به مسافران گرامی هستند.

 ویژگی خاص این هتل جنگلی این است که ۲ تیپ کلبه دارد، نوع اول کلبه توسکا‌ که به کلی از چوب ساخته شده و ۳۶ متری است و نوع دوم کلبه های افرا که سیمانی و ۶۵ متری هستند. امکاناتی که کلبه های افرا در خدمت عزیزان می گذارند شامل تراس کاملا اختصاصی، آشپزخانه، اتاق خواب و پذیرایی می شود. البته نا گفته نماند که تمامی کلبه های هتل چشم انداز فوق العاده ای به سمت رودخانه دارند. البته نکته دیگر این که پخت و پز امکان پذیر نیست و گردشگران تنها می توانند از رستوران هتل بهره ببرند، و به همراه داشتن حیوانات خانگی در این هتل ممنوع است.

قوانین و مقررات هتل چالدره

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.