رزرو هتل هتل سنتی تخت جمشید تهران

هتل مِستربلیط

هتل هتل سنتی تخت جمشید تهران

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

تهران ، میدان راه آهن ، ابتدای خیابان ولیعصر-کوچه رکابگردان ، پلاک 9

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل هتل سنتی تخت جمشید تهران

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل هتل سنتی تخت جمشید تهران

در سفر به پایتخت اگر می‌خواهید در مکانی نزدیک به ایستگاه راه آهن اقامت داشته باشید، پیشنهاد می‌شود هتل تخت جمشید تهران را برای اقامت انتخاب کنید. این هتل در نزدیکی ایستگاه راه آهن تهران قرار گرفته است و دسترسی خوبی به جاهای دیدنی تهران دارد. در ادامه امکانات و خدمات این هتل را بررسی می‌کنیم. 

معرفی هتل تخت جمشید تهران

این هتل در سال 1397 مورد بهره‌برداری قرار گرفت. موقعیت مکانی این هتل در میدان راه آهن، خیابان ولیعصر، کوچه رکابگردان، پلاک 9 واقع شده است. این هتل یک حیاط مرکزی با حوض آبی و معماری سنتی فوق‌العاده‌ دارد. آرامش این هتل به قدری بی‌نظیر است که سفری پر از خاطره را برای‌تان به ارمغان می‌آورد. 

27 واحد اقامتی این هتل دارای 43 نفر ظرفیت است. انواع واحدهای اقامتی هتل شامل اتاق یک تخته، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته می‌شود. در واحدهای اقامتی امکاناتی همچون تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام، اسپیلت، یخچال، مینی‌بار و اینترنت رایگان وجود دارد.

این هتل پارکینگ اختصاصی ندارد، اما در همان نزدیکی هتل پارکینگ طبقاتی وجود دارد که مسافران می‌توانند از آن استفاده کنند. همان طور که اشاره شد، این هتل در نزدیکی ایستگاه راه آهن تهران واقع شده است و دسترسی خوبی به جاهای دیدنی تهران دارد. برای مثال در کمترین زمان با ماشین می‌توانید خودتان را به بازار شوش تهران و بازار بزرگ تهران برسانید. 

برای رزرو هتل تخت جمشید تهران تنها کافی است به مِستربلیط اعتماد کنید. به این ترتیب می‌توانید به ابتدای همین صفحه مراجعه کرده و سپس در قسمت فیلتر جستجو تاریخ ورود و خروج مدنظرتان به هتل را وارد نمایید. در نهایت رزرو هتل تهران را با مِستربلیط در کمترین زمان نهایی کنید. در ضمن پشتیبان سایت مِستربلیط در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شماست.

قوانین و مقررات هتل هتل سنتی تخت جمشید تهران

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ورود و خروج ساعت تحویل اتاق : 14:00 ساعت تخلیه اتاق: 12:00 پذیرش خانم مجرد با مدارک شناسایی معتبر صیغه نامه با مهر دادگستری و نامه اماکن پذیرش مهمان خارجی نرخ مهمان خارجی متفاوت می باشد.

هتل‌های مشابه هتل هتل سنتی تخت جمشید تهران

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.