رزرو هتل تابان

هتل مِستربلیط

هتل تابان

شروع قیمت از

0

تومانءء


خیابان انقلاب، ضلع غربی میدان فردوسی خیابان انقلاب، ضلع غربی میدان فردوسی

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل تابان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل تابان

هتل تابان یکی از هتل‌های مقرون به‌صرفه و اقتصادی در تهران است که در مرکز شهر قرار دارد و برای سفر کاری یا تفریحی به پایتخت بسیار مناسب است. این هتل دو ستاره دسترسی مناسبی به مرکز شهر و جاذبه‌های مختلف دارد و با وجود واحدهای اقامتی مختلف می‌توانید هر یک از آن‌ها را بر اساس تعداد نفرات خود به‌صورت آنلاین رزرو کنید.


معرفی هتل تابان تهران

هتل تابان تهران، هتلی دو ستاره است که با امکانات معقول و قیمت اقتصادی در رده هتل‌های مقرون به‌صرفه برای اقامت قرار می‌گیرد. ساختمان دو طبقه هتل در سال 1387 افتتاح شد و برای ارتقای کیفیت خدمات در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت تا امکانات خود را به روز کند.

هتل در مرکز شهر و محدوده میدان فردوسی با دسترسی مناسب به مرکز شهر و همچنین مترو، بی‌‌آرتی و تاکسی‌های شهری احداث شده است و در نتیجه با اقامت در این هتل رفت‌وآمد در سطح شهر برای مسافران ساده‌ خواهد بود.

اقامت در تمامی 19 واحد اقامتی هتل همراه با صبحانه است که در مجموع 38 نفر ظرفیت دارد. در فضای عمومی آن نیز امکانات مختلفی مثل لابی با ظرفیت 14 نفر، نمازخانه، کافی‌نت، سرویس بهداشتی در لابی، اینترنت نامحدود، دستگاه واکس کفش، تلویزیون در لابی، سیستمی اعلام حریق، کپسول آتش نشانی، لباسشویی، کافی‌شاپ، رستوران ایرانی با ظرفیت 50 نفر، تاکسی‌سرویس، اتاق چمدان، خدمات خانه‌داری و غیره وجود دارد.

واحدهای اقامتی هتل به‌صورت زیر هستند:

  • اتاق دو تخته تویین با ظرفیت دو نفر
  • اتاق سه تخته با سه تخت سینگل
  • اتاق یک تخته
  • اتاق دو تخته دبل با ظرفیت دو نفر

برای رزرو هتل تابان پس از وارد کردن تاریخ سفر خود در همین صفحه از مستربلیط می‌توانید ظرفیت اتاق‌ها را مشاهده کنید. در مرحله بعد اتاق‌ها را به همراه عکس، امکانات و همچنین قیمت بررسی کرده و در نهایت بر اساس تعداد نفرات اتاق مورد نظرتان را به سادگی رزرو کنید. 

قابل ذکر است که در این سایت این امکان برای شما مهیاست تا سایر هتل‎های تهران را نیز مشاهده و با یکدیگر مقایسه کرده و با اطمینان خاطر برای رزرو هتل تهران اقدام نمایید.

قوانین و مقررات هتل تابان

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل تابان

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.