رزرو هتل سپند

هتل مِستربلیط

هتل سپند

شروع قیمت از

0

تومانءء


خیابان کریم خان، خیابان ویلا (استاد نجات الهی) ، خیابان سپند شرقی، پلاک ۲۵، هتل سپند تهران

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل سپند

فاصله تا نقاط مهم

نمایشگاه بین المللی

11.8 کیلومتر

فرودگاه امام خمینی

52.4 کیلومتر

فرودگاه مهر آباد

13.3 کیلومتر

ایستگاه راه آهن

9 کیلومتر

بازار

7.3 کیلومتر

برج میلاد

11.1 کیلومتر

ایران مال

27.4 کیلومتر

پیست اسکی توچال

16.1 کیلومتر

کاخ سعد آباد

13.2 کیلومتر

hotel-map

معرفی هتل سپند

هتل های نوپای زیادی در تهران واقع شده اند که یکی از آن ها با نام هتل سپند در سال 1395 تاسیس شده است و برای ارائه خدمات به روز طبق استاندارد های روز دنیا در سال 1397 کار بازسازی هتل را انجام دادند. این هتل که در محله ولیعصر قرار دارد در منطقه ای مناسب از لحاظ جغرافیای قرار گرفته به همین علت از جاذبه های مختلفی مثل کاخ گلستان، پل طبیعت و ... نزدیک است. مهمان سرای 2 ستاره سپند را در 4 طبقه 24 واحدی افتتاح کرده اند  که دارای خدماتی بی نظیر و مناسب است.

 پرسنلی که در این هتل استخدام شده اند همگی آموزش دیده هستند، به همین علت نحوه بر خورد و پذیرایی از مهمانان و مسافران را به خوبی فرا گرفته اند. 24 واحدی که درون این هتل قرار دارد هر کدام از امکاناتی برخوردار هستند که برای سرگرم نمودن مسافران مناسب هستند و از طرفی هم نیازهای روزانه آن ها را بر طرف خواهند کرد. اتاق های هتل سپند دارای تلویزیون، اینترنت بی سیم، سرویس های بهداشتی فرنگی و ایرانی، سیستم اطفا حریق ، امکان شارژ گوشی ها و لب تاپ ها، کمد لباس، یخچال و ... هستند. 

قوانین و مقررات هتل سپند

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل سپند

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.