رزرو هتل رزهام

اتاق‌های موجود در هتل رزهام

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل رزهام

هتل رزهام در سال 1401 مورد بهره برداری قرار گرفت.این مجموعه در مرکز شهر تهران و دارای 34 باب اتاق در 4 طبقه با معماری سنتی ایرانی می باشد. از مزایای اقامت در این مجموعه میتوان به دسترسی مناسب به اماکن تاریخی مانند کاخ گلستان، موزه های تاریخ معاصر و باستان ، مجموعه پارک شهر و کافه های مدرن، قهوه خانه های سنتی و مسیرهای پیاده روی کوهستانی و بازارهای سنتی و مراکز تجاری و اداری خیابان فردوسی و همچنین سفارت کشورهای روسیه و انگلستان اشاره نمود.هتل رزهام با پرسنل آموزش دیده و امکانات رفاهی مناسب در تلاش است تا اقامتی بیادماندنی را در این مجموعه داشته باشید.

قوانین و مقررات هتل رزهام

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
هتل رزهام
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

تهران، میدان امام خمینی، ابتدای خیابان فردوسی، جنب موزه استاد علی اکبر صنعتی، پلاک 4
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل رزهام