هتل کشاورز
اتاق مورد نظر را انتخاب کنید
فاصله تا نقاط مهم
بازار 7.9 کیلومتر
ایستگاه راه آهن 8.3 کیلومتر
برج میلاد 9.7 کیلومتر
فرودگاه مهر آباد 11.5 کیلومتر
نمایشگاه بین المللی 12.7 کیلومتر
کاخ سعد آباد 13.9 کیلومتر
پیست اسکی توچال 16.9 کیلومتر
ایران مال 25.4 کیلومتر
فرودگاه امام خمینی 50.6 کیلومتر
نظرات کاربران
7.4
ساشا فغانی
2
12 اسفند 98
پویا پورنصیر
4
08 اسفند 98
علی پوزن
2
02 بهمن 98
اشکان مهندس
8
06 دی 98
ميرمحمدميري
9
02 آذر 98
مریم شماسی
9.4
21 مرداد 98
وحیدشکیبایی
10
12 مرداد 98
رامین موسوی
6
11 مرداد 98
سعید کوارویی
6
10 مرداد 98
Mohsen Hz
10
16 تیر 98
احمد محمودی
9.2
01 تیر 98
نسیبه سلطانی
8.4
29 خرداد 98
الهام بیگی
9.4
13 خرداد 98
mamad afraz
4
06 اردیبهشت 98
رامین سرگزی
8
31 فروردین 98
امکانات و ویژگی‌ها
لابی
هتل کشاورز

مهمانپذیر کشاورز تهران در محله کاووسیه میدان ولیعصر در سال ۱۳۴۰ فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۹۷ مورد مرمت قرار گرفت. این هتل در ۶ طبقه مجزا ساخته شده و در هر طبقه اتاق هایی با امکانات متفاوتی قرار گرفته است. این مهمانپذیر حدود ۶۵ اتاق برای  اقامت مسافران و میهمانان در محیطی مناسب و آرام ارائه می دهد. نوع اتاق های مهمانپذیر کشاورز شامل اتاق های  دو تخته تا چهار تخته است؛ که با توجه به تعداد نفراتی که هستید می توانید اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید. امکاناتی که در هر اتاق وجود دارد شامل یخچال، لوازم بهداشتی، سیستم تهویه هوا در اتاق، اینترنت رایگان، تلویزیون، سیستم گرمایش و سرمایش و... می شود.

با اقامت در مهمانپذیر کشاورز دسترسی آسانی به خیابان ولیعصر خواهید داشت و می توانید به شمال و جنوب استان تهران دسترسی پیدا کنید. همچنین این مهمانپذیر تاکسی های شهری در اختیار میهمانان می گذارد تا به راحت ترین روش به مقصد مورد نظر بروند. از دیگر امکاناتی که این مهمانپذیر به مسافران ارائه می دهد شامل لابی، کافی شاپ، چایخانه سنتی، فکس، نمازخانه، اتاق چمدان، تاکسی سرویس، آسانسور، اینترنت رایگان، صرافی، صندوق امانات و... می شود.

قوانین و مقررات
ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.
سؤالات متداول
.---
واچر ه تل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
برای زوج ها داشتن مدرک محرمیت الزامیست، باید کارت ملی یا شناسنامه یکی از زوجین را به همراه داشته باشند. در صورت ازدواج موقت نیز همراه داشتن صیغه نامه معتبر لازم است. علاوه بر این خانم های مجرد که قبلا مجاز به رزرو هتل به تنهایی نبودند، اکنون می توانند با داشتن مدرک شناسایی این کار را انجام دهند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
7.4

رزرو هتل کشاورز

1 شب اتاق 1 تخته، قیمت از 0

میدان ولیعصر ، بلوار کشاورز، نرسیده به خیابان فلسطین، پلاک ۲۶، مهمانپذیر کشاورز تهران
ورود
خروج
هتل‌های مشابه هتل کشاورز