رزرو هتل بولوار

هتل مِستربلیط
8.2

هتل بولوار

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

بولوار کشاورز، روبروی پارک لاله ، نبش کوچه جلالیه، پلاک ٢٦٢،هتل بولوار

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل بولوار

فاصله تا نقاط مهم

نمایشگاه بین المللی

13 کیلومتر

فرودگاه امام خمینی

48.9 کیلومتر

فرودگاه مهر آباد

9.7 کیلومتر

ایستگاه راه آهن

8.2 کیلومتر

بازار

8.1 کیلومتر

برج میلاد

8.8 کیلومتر

ایران مال

24.5 کیلومتر

پیست اسکی توچال

17 کیلومتر

کاخ سعد آباد

14.5 کیلومتر

hotel-map

نظرات کاربران
8.2

مصطفی موسوی

10

وحیدرضا فرزانگان بیدگلی

10

وحیدرضا فرزانگان بیدگلی

10

فرحناز حسین نیا

10

پریسا محمدزاده

5.4

پریسا

4.8

حجت اله رحیمی

6.8

محمد م

8.4

معرفی هتل بولوار

از هتل های قدیمی تهران که دارای قدمتی 40 ساله است می توان هتل بولوار را نام برد که در محله وصال شیرازی قرار گرفته است. این هتل در صدد ارائه امکانات و خدمات به روزی به گردشگران و مسافران است به همین علت در سال 1392 کار بازسازی و مرمت هتل خود را انجام داد، بنابراین خدمات متنوعی را درون هتل خود برای مسافران تعبیه کرده است. این هتل را در زمان ساخت با 5 طبقه مورد بهره برداری قرار داده اند که دارای 30 اتاق است. اتاق های این هتل به دسته های مختلفی چون اتاق های دو تخته دبل، اتاق های دو تخته توئین و اتاق های سه تخته تقسیم می شوند. چیدمان اتاق ها را به نحوی انجام داده اند که دارای دکوراسیونی جذاب و گیرا و محلی مناسب برای افرادی است که قصد دارند هزینه زیادی را برای اقامت خود پرداخت ننمایند. 

هتل 3 ستاره بولوار اتاق های خود را به سیستم های گرمایشی، سیستم های سرمایشی، کمد لباس، تلویزیون، چای ساز، لوازم بهداشتی، اینترنت و ... مجهز کرده است، این امر باعث شده که مهمان با پرداخت هزینه کمی از امکانات متنوعی برخوردار شوند. از دیگر امکانات هتل بولوار می توان کافی شاپ و رستوران آن را نام برد که دارای ظرفیت 50 نفر است و از فضایی شیک و تمیز برخوردار هستند. اگر قصد دارید غذاهای فرنگی میل نمایید می توانید این رستوران را انتخاب کنید، چرا که به سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی پرداخته اند.

قوانین و مقررات هتل بولوار

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل بولوار

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.