رزرو هتل ارس

هتل مِستربلیط
7.2

هتل ارس

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

تهران - خیابان سعدی جنوبی - بلوک 9 شرقی - طبقه سوم

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل ارس

فاصله تا نقاط مهم

نمایشگاه بین المللی

15.3 کیلومتر

فرودگاه امام خمینی

49.1 کیلومتر

فرودگاه مهر آباد

13.5 کیلومتر

ایستگاه راه آهن

6.4 کیلومتر

بازار

3.3 کیلومتر

برج میلاد

13.9 کیلومتر

ایران مال

29.6 کیلومتر

پیست اسکی توچال

19.7 کیلومتر

کاخ سعد آباد

16.7 کیلومتر

hotel-map

نظرات کاربران
7.2

بدون نام

6.4

بدون نام

8

محمد بیابانی

8

6

معرفی هتل ارس

هتل ارس در خیابان سعدی جنوبی و بلوک 9 شرقی واقع شده است. این موقعیت جغرافیایی استثنایی،  دسترسی و امتیازات خیلی خوبی را تقدیم آن کرده است؛ علی الخصوص اینکه ایستگاه مترو هم در فاصله بسیار کمی از محل قرار دارد. با توجه به فاصله زمانی کم بازار بزرگ تهران نسبت به این مکان، مسافران بسیاری علاقه مند هستند تا در مدت حضور شان، آن جا ساکن باشند. از دیگر جاذبه های هم جوار مهمان سرا باید به مجموعه تاریخی کاخ گلستان اشاره کرد؛ مسافت تا کاخ با خودرو به  کمتر از 10 دقیقه می رسد. 

سفارت خانه های کشور های ترکیه، ایتالیا، انگلیس و آلمان نیز در همان اطراف حضور دارند. هتل 1 ستاره ارس تهران یک طبقه و 24 اتاق را شامل می شود و با قیمت هایی بسیار مقرون به صرفه از گردشگران پذیرایی می کند. بعضی اتاق های ساختمان پنجره نداشته اما در آن ها نورگیری کوچک تعبیه شده است. همچنین اینترنت رایگان نیز در تمام بخش ها وجود دارد. یک عدد یخچال، تلفن، تلوزیون، سرویس ایرانی و فرنگی و... در تمام واحد ها دیده می شوند. پاکیزگی محیط و رفتار حرفه ای پرسنل، این مورد را در زمره پیشنهادات مناسب قرار می دهد.

قوانین و مقررات هتل ارس

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل ارس

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.