رزرو هتل ارس

هتل ارس

7.2
تهران - خیابان سعدی جنوبی - بلوک 9 شرقی - طبقه سوم

امکانات هتل

معرفی هتل ارس

هتل ارس در خیابان سعدی جنوبی و بلوک 9 شرقی واقع شده است. این موقعیت جغرافیایی استثنایی،  دسترسی و امتیازات خیلی خوبی را تقدیم آن کرده است؛ علی الخصوص اینکه ایستگاه مترو هم در فاصله بسیار کمی از محل قرار دارد. با توجه به فاصله زمانی کم بازار بزرگ تهران نسبت به این مکان، مسافران بسیاری علاقه مند هستند تا در مدت حضور شان، آن جا ساکن باشند. از دیگر جاذبه های هم جوار مهمان سرا باید به مجموعه تاریخی کاخ گلستان اشاره کرد؛ مسافت تا کاخ با خودرو به  کمتر از 10 دقیقه می رسد. 

سفارت خانه های کشور های ترکیه، ایتالیا، انگلیس و آلمان نیز در همان اطراف حضور دارند. هتل 1 ستاره ارس تهران یک طبقه و 24 اتاق را شامل می شود و با قیمت هایی بسیار مقرون به صرفه از گردشگران پذیرایی می کند. بعضی اتاق های ساختمان پنجره نداشته اما در آن ها نورگیری کوچک تعبیه شده است. همچنین اینترنت رایگان نیز در تمام بخش ها وجود دارد. یک عدد یخچال، تلفن، تلوزیون، سرویس ایرانی و فرنگی و... در تمام واحد ها دیده می شوند. پاکیزگی محیط و رفتار حرفه ای پرسنل، این مورد را در زمره پیشنهادات مناسب قرار می دهد.

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.

نظرات کاربران

7.2

بدون نام

20 آبان 99

6.4

در کل خوب بود


بدون نام

27 مهر 99

8

فاصله تا مترو زیاد بود


محمد بیابانی

14 مهر 99

8

در کل خوب بود ولی پارکینگ نداشت


25 دی 98

6

جای تر تمیزی بود و کارکنان بسیار خوش برخورد بودن

هتل‌های مشابه هتل ارس