رزرو مجتمع اقامتی رجینا طالقان

اتاق‌های موجود در مجتمع اقامتی رجینا طالقان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ
لابی
خدمات خانه داری

معرفی مجتمع اقامتی رجینا طالقان

مجتمع گردشگری رجینا طالقان در سال 1394 افتتاح گردیده است. هتل رجینا طالقان در زمینی به وسعت 15400 مترمربع احداث گردید. این هتل از سه فاز تشکیل شده‌است که فاز اول آن به مساحت 1000 متر مربع، با 3 طبقه و 10 باب اتاق در اسفند ماه سال 1395 به بهره‌برداری رسیده‌است. فاز دوم هتل رجینا که در حال ساخت می‌باشد، دارای 10 واحد ویلایی است و فاز سوم با پنج طبقه و 100 باب اتاق پس از پایان فاز دوم ساخته خواهد شد. هتل رجینا سازه‌ای تمام چوبی است که توسط درختان باغ احاطه شده‌اند. داخل محوطه هتل نیز آلاچیقی با ظرفیت 25 نفر و با امکان باربیکیو تعبیه شده‌است تا مهمانان گرامی بتوانند اوقات آزاد خود را در این مکان‌ها سپری کنند.

قوانین و مقررات مجتمع اقامتی رجینا طالقان

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
مجتمع اقامتی رجینا طالقان
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

استان البرز، طالقان، زیدشت، خیابان کلوندر، پایین تر از حلال احمر
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه مجتمع اقامتی رجینا طالقان

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.