رزرو هتل پارامیدا شاهرود

اتاق‌های موجود در هتل پارامیدا شاهرود

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل پارامیدا شاهرود

هتل پارامیدا شاهرود در زمینی به وسعت 5 هکتار بنا شده‌ است. این هتل 4 ستاره در سال 1386 با 44 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب شروع به فعالیت کرد. هتل بزرگ پارامیدا شاهرود دارای یک ساختمان با 7 بلوک 2 طبقه است که هر بلوک شامل 6 باب سوئیت می‌باشد. هتل 4 ستاره پارامیدا شاهرود دارای فضای سبز گسترده‌ای است که محیطی دنج و دلنشین را برای مهمانان و خانواده‌ها ایجاد نموده است. هتل پارامیدا شاهرود دارای بلوک‌های دو طبقه و **فاقد آسانسور** می‌باشد. هتل بزرگ پارامیدا شاهرود در بلوار دانشگاه واقع شده است. موقعیت مکانی این هتل موجب دسترسی آسان به دانشگاه‌های شاهرود از جمله دانشگاه آزاد و دانشگاه صنعتی و همچنین آرامگاه شیخ عماد الدین، پارک علم و فناوری، جمعه بازار، کوره آجر پزی مغان، میدان کتاب، خانه تاریخی یغمایی‌ها، بازار سرپوشیده شاهرود، موزه شاهرود، بام شاهرود، مجموعه تفریحی آبشار شاهرود، آبشار مصنوعب شاهرود و... گردیده است. فاصله هتل پارامیدا شاهرود تا ترمینال شاهرود برابر با 2.3 کیلومتر و تا ایستگاه راه آهن شاهرود برابر با 8.8 کیلومتر می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل پارامیدا شاهرود

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. قیمت برای مسافرین خارجی دلاری محسوب می شود .

هتل پارامیدا شاهرود

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

سمنان، شاهرود، خیابان تهران، بلوار دانشگاه، مقابل ترمینال، جنب اداره راه

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل پارامیدا شاهرود

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.