رزرو هتل آپارتمان مهیاد

هتل مِستربلیط

هتل آپارتمان مهیاد

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

رودسر، خیابان شهدا، خیابان عابدینی دوم، خیابان خزر نهم

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل آپارتمان مهیاد

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

خدمات خانه داری

سرمایش و گرمایش

معرفی هتل آپارتمان مهیاد

هتل آپارتمان مهیاد رودسر در خیابان شهدا قرار گرفته است. این هتل در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه هتلداری آغاز کرد. ساختمان و معماری لوکس و مجلل هتل در ۲ طبقه مجزا ساخته شده است. در طبقات هتل آپارتمان مهیاد ۱۲ اتاق و سوئیت با بهترین امکانات رفاهی برای میهمانان گرامی قرار گرفته است. نوع اتاق هایی که می توانید در این هتل رزرو کنید؛ به صورت سه نفره تا سوئیت های پنج نفره هستند؛ همچنین وضعیت دید اتاق های هتل رو به جنگل و دریا شهر است. صبحانه برای میهمانان مقیم هتل به صورت رایگان ارائه می شود.

امکانات رفاهی که در هر یک از اتاق های هتل موجود است شامل روم سرویس، دراور، مبلمان شیک، لوازم بهداشتی، امکان پخت و پز، تلویزیون، یخچال، کمد لباس، سیستم گرمایش و سرمایش و... می شود. با اقامت در هتل آپارتمان مهیاد دسترسی آسانی به مکان های گردشگری و تفریحی شهر رودسر مثل دریا، جنگل، بازار و... خواهید داشت. همچنین شما می توانید با تاکسی که کارکنان هتل برای شما تهیه می کنند به مکان مورد نظر خود بروید. دیگر امکاناتی که این هتل ارائه می دهد شامل لابی، پارکینگ، اتاق چمدان، صندوق امانات، نمازخانه، اتاق اپراتور، سیستم تهویه هوا، فکس، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و... است.

قوانین و مقررات هتل آپارتمان مهیاد

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل آپارتمان مهیاد

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.