رزرو هتل فاطیما

هتل مِستربلیط

هتل فاطیما

شروع قیمت از

0

تومانءء


قم، خیابان 19 دی. کوی 3

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل فاطیما

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

آسانسور

کافی نت

خدمات خانه داری

اینترنت

رستوران و کافی شاپ

سرمایش و گرمایش

صبحانه در رستوران

معرفی هتل فاطیما

هتل فاطیما هتلی تازه تاسیس در شهر قم می‌باشد که در سال 1401 افتتاح شده است. این هتل در 8 طبقه و دارای 78 واحد اقامتی می‌باشد. از مزیت های انتخاب این هتل برای اقامت می‌توان نزدیکی به حرم حضرت معصومه و همچنین نزدیکی به مراکز خرید اعم از بازار کهنه، بازار بزرگ، بازار سلام اشاره نمود. پرسنل آموزش دیده هتل فاطیما با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان و زائرین گرامی می‌باشند.

قوانین و مقررات هتل فاطیما

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل فاطیما

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.