رزرو هتل آریا

اتاق‌های موجود در هتل آریا

فاصله تا نقاط مهم

باغ گنبد سبز5.6 کیلومتر
ایستگاه راه آهن5.7 کیلومتر
مدرسه فیضیه3.1 کیلومتر
مسجد جامع3.9 کیلومتر
مسجد جمکران11.1 کیلومتر
بازار قم2.8 کیلومتر
مجتمع تجاری سیرنگ5.1 کیلومتر
کاروانسرای دیر گچین76 کیلومتر
پایانه مسافربری9.2 کیلومتر
حرم حضرت معصومه3 کیلومتر
دانشگاه قم12.4 کیلومتر
hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

لابی
آسانسور
خدمات برای معلولین
کافی نت
خدمات خانه داری
روف گاردن

معرفی هتل آریا

هتل ها بر اساس امکاناتی که به مردم ارائه می دهند ستاره دریافت می کنند و هرچه این امکانات مجهز تر باشد، تعداد ستاره ها هم بیشتر است. هتل آریای قم هم که یک هتل 2 ستاره و در میدان آستانه مشهور واقع شده است، هر ساله مسافران بسیاری را در خود جای می دهد. این مجموعه نسبتا بزرگ، بسیار به حرم مطهر حضرت معصومه نزدیک است؛ به گونه ای که اگر از پنجره های هتل، بیرون را نگاه کنید، صحن حرم به خوبی  برای شما نمایان است. هتل آریا در سال 1380 افتتاح شد و به دلیل این که تقریبا  19 سال از ساخت آن می گذرد، جزو هتل های قدیمی قم محسوب می شود. البته حدود 4 سال پیش امکانات این هتل بازسازی شدند و تغییراتی درون نقشه هتل صورت گرفت و این تغییرات باعث شدند که هتل مدرن تر شود. 

هتل آریا حدودا 60 اتاق دارد و این 60 واحد درون 6 طبقه واقع شده اند. به گونه ای که درون هر طبقه، 10 واحد یا اتاق قرار گرفته است. همچنین تمامی امکانات این مجتمع، به واحدهای زیاد یا منظره زیبای حرم ختم نمی شود و همانند دیگر هتل ها امکاناتی دارد که آن ها برای آسایش و رفاه مردم واقع شده اند. مثلا برخی از‌امکانات کلی این هتل قدیمی و مشهور شامل رستوران، صرافی، مینی بار، فروشگاه و... هستند. درون هتل آریا اینترنت به صورت نامحدود و رایگان است و هم درون اتاق و هم در دیگر بخش ها می توانید از اینترنت پر سرعت استفاده کنید. البته یکی دیگر از نکات مثبت هتل آریا این است که می توانید برای صرف غذا در اتاق درخواست دهید و غذایتان را در اتاق میل کنید.

قوانین و مقررات هتل آریا

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
هتل آریا
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

قم، میدان آستانه
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل آریا