رزرو هتل ارسباران

هتل مِستربلیط

هتل ارسباران

شروع قیمت از

0

تومانءء


اردبیل، پارس آباد، خیابان امام خمینی، مابین پمپ بنزین و ترمینال

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل ارسباران

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

لابی

آسانسور

خدمات برای معلولین

اینترنت

رستوران و کافی شاپ

معرفی هتل ارسباران

هتل ارسباران در خیابان امام‌خمینی و در فاصله 600 متری از ترمینال واقع شده‌است. همچنین با اقامت در هتل 2 ستاره ارسباران پارس‌آباد دسترسی به تفرجگاه ساحلی آراز با پیمودن مسافت 2.5 کیلومتر امکان‌پذیر است. هتل ارسباران پارس‌آباد در سال 1386 به بهره‌برداری رسید. این هتل در 4 طبقه بنا شده‌است و دارای 15 باب اتاق می‌باشد. قابل توجه مهمانان گرامی، برخی اتاق‌های هتل ارسباران پارس‌آباد فاقد پنجره و دارای نورگیر می‌باشند.

قوانین و مقررات هتل ارسباران

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل ارسباران

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.