رزرو هتل پرشیا ۳

هتل پرشیا ۳

7.8
مازندران ، کیلومتر ۱۰ جاده نوشهر به نور ، ۲ کیلومتر بعد از چلک،

امکانات هتل

پارکینگ
لابی
آسانسور
خدمات خانه داری
خدمات خشکشویی
رستوران و کافی شاپ
صبحانه در رستوران

معرفی هتل پرشیا ۳

هتل پرشیا 3 یکی از شیک ترین و مدرن ترین هتل های نوشهر به شمار می رود که در سال 1397 افتتاح شده است. این هتل توانسته در دو سال 2 ستاره کسب کند و به یک هتل 2 ستاره تبدیل شود. هتل پرشیا 3 از نظر امکانات با هتل های 5 ستاره برابری می کند و به دلیل این که در یک محیط بسیار خوش آب و هوا و نزدیک به تمامی مراکز خرید و مکان های تفریحی واقع شده است، اکثر مسافرانی که به نوشهر سفر می کنند، هتل پرشیا 3 را رزرو می کنند.

 این مجموعه در جاده نوشهر به نور واقع شده و دارای 5 طبقه است که درون هر یک از این طبقه ها، 8 واحد اتاق قرار گرفته است و جمع آن ها به 40 واحد مجهز می رسد. هتل پرشیا 3، علاوه بر تمامی خدماتی که ارائه می کند، در یک مکان بسیار خوش آب و هوا هم قرار گرفته که تمام مناظر اتاق ها را، درختان جنگل و محیط های اطراف نشان می دهند. همچنین با رزرو کردن یکی از اتاق های این هتل، اصلا نگران اوقات خود نباشید زیرا هتل پرشیا 3 امکانات و بخش های عمومی دارد که برای گذران زمان تعبیه شده اند. مثلا شما می توانید در هنگام امور آزاد، از گیم نت و دیگر بخش ها استفاده کنید.

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.

نظرات کاربران

7.8

مهمان

30 شهریور 99

2

به هیچ عنوان هتل را پیشنهاد نمی‌کنم بدون نظافت اتاق برچسب ضدعفونی زده شده بود. روی توالت فرنگی لکه‌ی ادرار بود. بعد از تعویض اتاق، اتاق جدید پتویش بدترین بویی که در زندگی استشمام کرده‌ام را داشت. بوی کپک در این دوران کرونا هنگامی که نیاز به سفر اضطراری هست باید حداقل های بهداشتی رعایت گردد. ... بیشتر بستن


مسعود رئوفی راد

04 دی 98

10

نکات منفی:موردی نبود نکات مثبت:بسیار عالی بود


مجيد صادقي

17 آذر 98

10

نکات منفی:نداشت نکات مثبت:عالی بود


محمود کسایی

12 آذر 98

10

نکات منفی:مورد منفی مشاهده نشد نکات مثبت:رضایت بخش بود


حامدعطاری

06 آبان 98

8

نکات منفی:نکته منفی خاصی نداشت نکات مثبت:مطلوب بود


بدون نام

06 شهریور 98

7.2

بسیار عالی

هتل‌های مشابه هتل پرشیا ۳