رزرو هتل کیانا

هتل مِستربلیط
5.2

هتل کیانا

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

مازندران، نور، خیابان امام خمینی

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل کیانا

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
5.2

محمدمهدی صاحب هنر

5.2

امکانات و ویژگی‌ها

آسانسور

معرفی هتل کیانا

هتل کیانا از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است با چندین سال تجربه و سابقه کاری، به یکی از بهترین ها در زمینه هتلداری در استان مازندران تبدیل شده است، هتل کیانا جهت ارتقا کیفیت خدمات خود در سال 1400مورد بازساری قرارگرفته و به طور کامل و با استانداردهای روز نوسازی شده‌است. این هتل دارای 24 باب اتاق می‌باشد که در 4 طبقه قرار دارد. درباره موقعیت جغرافیایی هتل کیانا باید گفت ، هتل کیانا از واحدهای اقامتی در نزدیکی ساحل می‌باشد که دسترسی میهمانان گرامی به ساحل دریای خزر را با پیاده‌روی و پیمودن فاصله 250 متر میسر می‌سازد. از اماکن تفریحی در حومه شهر نور می‌توان به آبشار ونوش، آبشار آب پری، دریاچه الیمالات و جنگل کشپل اشاره نمود که از هتل کیانا نور با فاصله حداکثر 21 کیلومتر قابل دسترسی می باشد.

قوانین و مقررات هتل کیانا

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل کیانا

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.