رزرو هتل کوثر نهاوند

هتل مِستربلیط

هتل کوثر نهاوند

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

همدان، نهاوند، میدان سیدالشهدا، ضلع غربی میدان

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل کوثر نهاوند

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

خدمات خشکشویی

معرفی هتل کوثر نهاوند

هتل کوثر نهاوند یکی از هتل‌های دو ستاره شهرستان نهاوند در استان همدان است که در ضلع غربی میدان سیدالشهدا در ابتدای بزرگراه نهاوند به کرمانشاه واقع گردیده است. ساختمان این هتل مشتمل بر 3 طبقه می‌باشد، کار ساخت این هتل از سال 1380 آغاز گردید و پس از 4 سال، ساخت آن به اتمام رسید. از جاذبه‌های تاریخی شهر نهاوند می‌توان به موزه تاریخ و فرهنگ نهاوند، مسجد جامع، معبد لائودیسه و حمام حاج آقا تراب اشاره کرد که از هتل کوثر با پیمودن حداکثر مسافت 5 کیلومتر می‌توان به این اماکن دسترسی داشت. شهر نهاوند از جاذبه‌های طبیعی فراوانی نظیر سرآب گیان، سرآب گاماسیاب و سرآب ملوسان نیز برخوردار است، که از هتل کوثر با فاصله حداکثر 25 کیلومتر بازدید از این مناطق میسر شده‌است.

قوانین و مقررات هتل کوثر نهاوند

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل کوثر نهاوند

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.