رزرو هتل گل نرگس

هتل مِستربلیط

هتل گل نرگس

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

نائین، بلوار حسین فاطمی، بالاتر از دانشگاه آزاد.

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل گل نرگس

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

خدمات خانه داری

اینترنت

معرفی هتل گل نرگس

در ورودی شهر نائین هتل گل نرگس قرار گرفته دارد که دارای 28 اتاق است که هر کدام از این اتاق ها ظرفیت های متفاوتی دارند. تمامی واحد های اقامتی هتل گل نرگس تمیز هستند و از امکانات رفاهی بی نظیری برخوردار هستند. این هتل 2 ستاره صبحانه رایگان را به مسافران خود ارائه می دهد. برای صرف وعده های غذایی دیگر می توانید به رستوران آن بروید که آماده پذیرایی از مهمانان است. از دیگر امکانات هتل 2 ستاره گل نرگس نائین می توان به خدمات لاندری، پذیرش 24 ساعته، روم سرویس 24 ساعته، پارکینگ، تاکسی سرویس و ... اشاره کرد.

با اقامت در این هتل می توانید به جاذبه های تاریخی مختلفی مثل نارین قلعه دسترسی داشته باشید. خانه تاریخی پیرنیا از دیگر جاذبه هایی است که می توان برای رفتن به آن جا در هتل گل نرگس اقامت داشت. خدمات منحصر به فردی درون اتاق های این هتل قرار گرفته است که شامل مینی بار، حمام، تلویزیون، اینترنت، شوفاژ، میز آرایش، یخچال و ... می شود. با معماری منحصر به فردی که این هتل دارد، مسافرانی که راهی تهران هستند بدون شک برای اقامت شب هنگام خود هتل گل نرگس را انتخاب خواهند کرد.

قوانین و مقررات هتل گل نرگس

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل گل نرگس

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.