رزرو هتل سلین

هتل مِستربلیط

هتل سلین

شروع قیمت از

0

تومانءء


مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا41، پلاک 36

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل سلین

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

آسانسور

اینترنت

رستوران و کافی شاپ

معرفی هتل سلین

هتل آپارتمان سلین مشهد از جمله هتل های 3 ستاره با کیفیت و شیک مشهد است که در خیابان امام رضا (ع) قرار گرفته است . این هتل در 5 طبقه و 20 واحد دارای اتاق های 2 تخته و 3 تخته دارای انواع امکانات رفاهی از جمله مبلمان و چایساز و سرویس ایرانی و فرنگی می باشد . هتل آپارتمان سلین مشهد با فاصله حدود 15 دقیقه پیاده تا حرم مطهر یکی از پیشنهادات مناسب است .

قوانین و مقررات هتل سلین

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل سلین

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.