رزرو هتل نورالرضا

هتل مِستربلیط

هتل نورالرضا

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

مشهد، بلوار وحدت، بلوار ولایت، ولایت 12، شهید محمدی 9

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل نورالرضا

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل نورالرضا

هتل دو ستاره نورالرضا میبد در سال 1402 مورد بهره برداری قرارگرفت. این مجموعه در مجاورت بوستان وحدت واقع شده و امکان دسترسی آسان به حرم مطهر رضوی از طریق مسیر خیابان سرخس و خطوط BRT خیابان مصلی و نواب صفوی و همچنین امکان دسترسی به مراکز خرید خیابان 17 شهریور از طریق مسیر خیابان وحدت میسر می باشد. هتل نورالرضا با پرسنل آموزش دیده و امکانات رفاهی مناسب در تلاش است تا اقامتی خاطره انگیز را برای میهمانان شهر مشهد مقدس فراهم سازد.

قوانین و مقررات هتل نورالرضا

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل نورالرضا

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.