رزرو هتل کوروش

هتل کوروش

10
مشهد، بلوار مدرس، (دروازه طلایی ) جنب دفتر هواپیمایی ایران ایر، انتهای مجتمع تجاری رضا

امکانات هتل

معرفی هتل کوروش

لابی هتل ها نقش بسزایی در انتخاب شدن آن ها دارند و هرچه لابی ها مدرن تر و شیک تر باشند، مسافران زیادتری به هتل جذب می شوند. هتل کوروش هم یکی از هتل هایی است که دارای یک لابی بسیار زیبا و معماری بسیار مدرن است. این هتل، یکی از نزدیک ترین هتل ها به حرم و فاصله طی کردن مسیر حرم تا هتل حدودا ۷ دقیقه است. هتل کوروش مشهد، در بلوار مدرس واقع شده که علاوه بر حرم، به بازار اصلی هم یک الی دو دقیقه فاصله است و با پیاده رویی هم می توان از این مکان ها بازدید کرد. این مجموعه حدود سال 1382 افتتاح شد و حدود 17 سال در لیست بهترین هتل های نزدیک به حرم مطهر قرار دارد. 

هتل کوروش، یک هتل آپارتمان است که به اضافه اتاق ها، آپارتمان های یک خوابه یا دو خوابه هم دارد. این آپارتمان ها، از تمامی امکانات و تجهیزات پشتیبانی می کنند؛ مثلا آشپزخانه ای کوچک درون آپارتمان ها تعبیه شده تا عموم بتوانند برای خود غذا درست کنند. حتی آپارتمان ها، دارای حمام و دستشویی هم هستند که برخی از آن ها مستر و برخی هم به صورت جدا درون واحد قرار گرفته اند. 

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.

نظرات کاربران

10

اصلانی

05 بهمن 99

10

عالی بود


حمید رضا یوسفی - اتاق 413و414

05 بهمن 99

10

من به همراه خانواده برای 3 شب در هتل کوروش اقامت داشتیم - واقعاً عالی بود - هم از نظر تمیزی ، برخورد پرسنل ، آرامش و کیفیت سرویس و نیز از نظر زیبائی عالی بود --- اما توصیه میکنم هر وقت کیش رفتین گول دلفیناریوم رو نخورین چون روزتون خراب میشه و پولتون و دور میریزین چون یک سری آدم بی ادب مسئول باغ پرندگان و کلاسیک شو ودلفیناریوم هستند


سامیار حسینی کرمانشاهی

01 تیر 98

10

بسیار عالی و بی نظیر از هر نظر به خصوص رفتار و برخورد کارکنان

هتل‌های مشابه هتل کوروش