رزرو هتل خورشید

اتاق‌های موجود در هتل خورشید

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل خورشید

هتل خورشید در خیابان دانشگاه مشهد در سال 1354 بنا شده و جهت ارتقاء خدمات و کیفیت در سال 1400 بازسازی شده است. این هتل در 8 طبقه و دارای 28 باب اتاق می‌باشد. موقعیت مکانی هتل موجب دسترسی آسان به سینما هویزه، دانشگاه امام رضا و مراکز اداری و مراکز خرید اعم از برج آلتون گردیده است و همچنین میهمانان و زائرین محترم می‌توانند با فاصله ی کمی به حرم مطهر رضوی از ورودی باب الجواد مشرّف شوند. پرسنل هتل خورشید با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشند.

قوانین و مقررات هتل خورشید

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
هتل خورشید
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

مشهد، منطقه 1، انتهای خیابان خسروی نو، خیابان دانشگاه، بین دانشگاه 12 و 14
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل خورشید

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.