رزرو هتل آپارتمان هخامنش

اتاق‌های موجود در هتل آپارتمان هخامنش

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل آپارتمان هخامنش

هتل آپارتمان هخامنش یکی از اقامتگاه‌های نزدیک به حرم شهر مشهد بوده که با داشتن امکانات رفاهی مناسب و موقعیت مکانی ویژه از مهمانان گرامی استقبال خواهد کرد. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا واقع شده و تا حرم مطهر فقط حدود 6 دقیقه پیاده‌ روی فاصله دارد. بنابراین این هتل آپارتمان برای زائرانی که قصد دارند در کمترین زمان ممکن به زیارت حرم مطهر رضوی بروند، بسیار مناسب خواهد بود. هتل آپارتمان هخامنش علاوه بر نزدیکی به حرم، به بازار رضا، مراکز خرید میدان 17 شهریور و ایستگاه قطار شهری دسترسی آسان دارد.

قوانین و مقررات هتل آپارتمان هخامنش

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل آپارتمان هخامنش

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

مشهد، خیابان امام رضا (ع)، امام رضا 5، چهنو 4

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل آپارتمان هخامنش

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.