رزرو هتل آپارتمان داوود

اتاق‌های موجود در هتل آپارتمان داوود

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

آسانسور

خدمات خانه داری

اینترنت

رستوران و کافی شاپ

سرمایش و گرمایش

معرفی هتل آپارتمان داوود

هتل آپارتمان داوود مشهد در سال 1398 به منظور خدمت رسانی به زائران گرامی مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفت. این هتل آپارتمان در 4 طبقه بنا شده است و دارای 24 باب اتاق می باشد. هتل داوود در خیابان امام رضا واقع شده است و فاصله کوتاهی تا حرم مطهر دارد، به گونه ای که مهمانان گرامی با پیمودن مسافت 650 متر به صورت پیاده (10 دقیقه) می توانند به حرم مشرف شوند .همچنین موقعیت مکانی مناسب هتل آپارتمان داوود، امکان دسترسی آسان به مراکز خرید اطراف حرم و بازار رضا را فراهم نموده است . هتل داوود مشهد ۱۲ اتاق و سوئیت مختلف دارد که به اتاق دو تخته با ظرفیت دو نفر، اتاق سه تخته با ظرفیت ۳ نفر، اتاق چهار تخته با ظرفیت ۴ نفر و آپارتمان یک خوابه چهار تخته با ظرفیت ۴ نفر تقسیم می شود.

قوانین و مقررات هتل آپارتمان داوود

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل آپارتمان داوود

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا 5، چهنو 4

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل آپارتمان داوود

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.