رزرو هتل جهانگردی ماکو

اتاق‌های موجود در هتل جهانگردی ماکو

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
7.8

توحید غنی زاده
10
امید ابراهیم شریف
10
علي محمدي ورداني
10
سپهر ابراهیمی
10
پیمان الاده
9
علی نوایی
10
علیرضا رزاقی
9
محمد افشاری
10
محمودحسینی
8
مرتضی حیدری
علی
1
عبدالرضا
10
مرتضی
10
مساح
3

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ
لابی
خدمات خانه داری
اینترنت
رستوران و کافی شاپ
سرمایش و گرمایش

معرفی هتل جهانگردی ماکو

هتل جهانگردی ماکو یکی از هتل های قدیمی است که مربوط به گروه جهانگردی و هتل های ایرانگردی می شود و در 3 طبقه اتاق هایی را برای رفاه حال مسافران ایجاد کرده است. هتل جهانگردی ماکو که در خیابان امام قرار دارد در سال 1392 مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است، بعد از بازسازی 30 اتاق و 60 تخت را برای مسافران با خدمات مناسب آماده کرده اند. از ویژگی های این اتاق ها می توان تمیز بودن و وسیع بودن آن ها را نام برد. در هتل 2 ستاره جهانگردی می توان در منوی رستوران انواع غذاهای ایرانی را پیدا کرد.

افرادی که با اتوبوس راهی سفر به این شهر می شوند توجه داشته باشند که تنها 4 کیلومتر با ترمینال فاصله خواهند داشت و به راحتی می تواند با اقامت در این هتل به ترمینال دسترسی داشته باشند. امکانات مختلفی برای این هتل در نظر گرفته شده است که از میان آن ها می توان لابی، اینترنت، رستوران، نمازخانه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم سرمایشی و گرمایشی مرکزی، یخچال، بالکن و ... را نام برد. با اقامت در هتل ماکو می توانید به مراتع سرسبز و دامنه های مرتفع این شهر دسترسی داشته باشید و از اثرهای تاریخی آن دیدن نمایید. 

قوانین و مقررات هتل جهانگردی ماکو

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
7.8
هتل جهانگردی ماکو
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

ماکو، خیابان امام، بالاتر از میدان امام حسین
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل جهانگردی ماکو