رزرو هتل مروارید خزر

اتاق‌های موجود در هتل مروارید خزر

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
6.2

زینب امین
9.4
نگار منصوری
7.4
بهامین توفیقی
7.6
محمدرضا وفایی
4.6
Mohammadreza Hadi
8.6
مهدی شادمان شهرستانی
2.6
زینب عرب زاده
6.6
سید محمد علی سید حسینی
3
امین تیمورتاش
6
محسن باقری دانشور
8.4
امین
4.8
زینب
9.2
مهمان
2.6
سید محمد علی
3.4
مهمان
7.6

امکانات و ویژگی‌ها

لابی
خدمات خانه داری

معرفی هتل مروارید خزر

یکی از هتل های 3 ستاره محمود آباد هتل مروارید خزر، که دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی است، به همین علت گردشگران هنگام مسافرت به محمود آباد این هتل را انتخاب خواهند کرد. این هتل با توجه به این که در منطقه ای ساحلی قرار دارد از جاده هزار و چالوس دارای موقعیت بسیار عالی برای گردشگران است. هتل مروارید خزر را در سال 1385 را ه اندازی کرده اند، همچنین برای ارتقا دادن سطح خدمات خود آن را در سال 1395 مورد بازسازی قرار دادند. این هتل دارای لابی شیک و منحصر به فردی است که مهمانان در آن جا می توانند ساعتی را استراحت نمایند، این لابی ظرفیت 15 نفر را دارا است. 

هتل مروارید خزر که در جاده محمود آباد قرار دارد از اتاق هایی مجلل و لوکسی برخوردار است که در 3 طبقه جای گرفته اند. تمامی دکوراسیون این اتاق ها بسیار بی نظیر هستند و برای رفاه حال مسافران امکانات و خدمات زیادی را در نظر گرفته اند. رستورانی را برای این هتل راه اندازی کرده اند که در آن انواع غذاهای ایرانی را سرو خواهند کرد و مسافران می توانند در این رستوران وعده های غذایی خود را میل نمایند. 

قوانین و مقررات هتل مروارید خزر

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
6.2
هتل مروارید خزر
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

کیلومتر ١٤ جاده محمود آباد به نور ، بین شهرک آرامشهر و آکامشهر ، هتل مروارید خزر محموآباد
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل مروارید خزر