رزرو هتل قصر امیریه لامرد

هتل مِستربلیط

هتل قصر امیریه لامرد

شروع قیمت از

0

تومانءء


استان فارس، لامرد، بلوار شاهد، رو به روی بانک مسکن

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل قصر امیریه لامرد

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل قصر امیریه لامرد

هتل آپارتمان قصر امیریه در این شهرستان لامرد واقع شده است. این هتل 2 ستاره دارای 10 سوئیت یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه است که همه آنها امکاناتی مثل آشپزخانه، بالکن، دستشویی مجزای ایرانی و فرنگی و اینترنت در اتاق دارند. از مزیت‌های هتل آپارتمان قصر امیریه موقعیت مکانی‌اش است. از هتل تا مرکز آزاد تجاری دهشیخ 10 کیلومتر و تا فرودگاه لامرد 5 کیلومتر است، همچنین از هتل 45 دقیقه که با ماشین بروید به سواحل زیبای خلیج فارس می‌رسید

قوانین و مقررات هتل قصر امیریه لامرد

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل قصر امیریه لامرد

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.