رزرو هتل دریاکنار

هتل مِستربلیط
8.4

هتل دریاکنار

شروع قیمت از

0

تومانءء


30کیلومتری لاهیجان، انبارسر، دستک- دهنه سر سپید رود

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل دریاکنار

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
8.4

معزالدین ایلاتی خامنه

8.4

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

آسانسور

خدمات خانه داری

خدمات خشکشویی

سرمایش و گرمایش

معرفی هتل دریاکنار

هتل سه ستاره لاهیجان در سال 1392 افتتاح و جهت ارتقا کیفیت خدمات در سال 1397 بازسازی نجام داده است. این هتل در شهر کیاشهر واقع شده و از مزایای آن می‌توان به دسترسی آسان و فاصله اندک تا ساحل زیبای دریای خزر اشاره نمود. این هتل با امکانات رفاهی مناسب در چهار طبقه با 18 باب اتاق و سوئیت با پرسنلی مجرب و آموزش دیده آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می‌باشد. مسیرهای دسترسی به این هتل به شرح ذیل است: آدرس ( مسیر1 ) : گیلان - آستانه اشرفیه - کیاشهر - دستک - دهنه سر سپید رود آدرس ( مسیر2 ) : گیلان - لنگرود - چمخاله - چاف - دهنه سر سپید رود آدرس ( مسیر3) : گیلان - لاهیجان - انبارسر - دستک - دهنه سر سپید رود

قوانین و مقررات هتل دریاکنار

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل دریاکنار

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.