رزرو هتل کینو

اتاق‌های موجود در هتل کینو

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل کینو

هتل کینو کوهرنگ فعالیت خود را در بهار سال 1396 آغاز کرد. ساختمان این هتل در سه طبقه بنا شده و دارای 20 باب اتاق می‌باشد و تمامی اتاق‌های هتل در طبقات اول تا سوم قرار گرفته‌اند. موقعیت مکانی هتل کینو به گونه‌ای است که در روستای ملک‌آباد از توابع شهرستان کوهرنگ واقع شده و فاصله آن تا مرکز چلگرد 5 کیلومتر می‌باشد. مهمانان گرامی ضمن اقامت در هتل کینو کوهرنگ شهرکرد می‌توانند از طبیعت زیبا و مناطق گردشگری این شهرستان مانند آبشار تونل اول کوهرنگ، چشمه دیمه و پیست اسکی کوهرنگ که در فاصله حداکثر 14 کیلومتری از هتل واقع شده نیز دیدن کنند.

قوانین و مقررات هتل کینو

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
هتل کینو
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

استان چهارمحال وبختیاری، شهرستان کوهرنگ، چلگرد، روستای ملک آباد
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل کینو