رزرو هتل کابانا ویلایی ارم

اتاق‌های موجود در هتل کابانا ویلایی ارم

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

آسانسور

خدمات برای معلولین

مرکز خرید

کافی نت

خدمات خانه داری

استخر، جکوزی یا سونا

خدمات خشکشویی

رستوران و کافی شاپ

سرمایش و گرمایش

فضاي بازي براي کودکان

ورزش و سرگرمی سرپوشیده

ورزش و سرگرمی فضای باز

سالن بدنسازی

روف گاردن

صبحانه در رستوران

معرفی هتل کابانا ویلایی ارم

کاباناهای ارم زیر مجموعه هتل چهار ستاره ارم میباشد. کابانا به معنای اتاقی است که با همکف ، هم سطح است و پنجره آن به یک محوطه باز میشود. این کاباناها در محوطه هتل بزرگ ارم واقع گردیده است و با اقامت در این کاباناها میتوان از امکانات هتل بزرگ ارم استفاده کرد. فضای داخل ویلاها بسیار مناسب و زیبا و دلنشین است و کلیه خدمات رفاهی در آن مهیا شده است.

قوانین و مقررات هتل کابانا ویلایی ارم

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. خدمات رایگان ویژه : این پکیج شامل رزرو های با حداقل هفت شب می‌باشد. 1- استقبال فرودگاهی 2- ناهار رایگان به تعداد شب های اقامت 3- یک عکس رایگان نکته قابل توجه : میهمانان گرامی لطفا در زمان ثبت رزرو اطلاعات ترانسفر فرودگاهی خود را وارد نمایید. در صورت عدم اعلام ترانسفر در زمان ثبت رزرو به منظور انصراف از انجام ترانسفر فرودگاهی بوده و ترانسفر انجام نمی‌پذیرد. نکته قابل توجه : از تاریخ 01 / 10 / 1401 تا 15 / 01 /1402 درخواست کنسلی رزرو با سوخت کامل مبلغ رزرو نهایی خواهد شدو همچنین درخواست هرگونه تغییرات اعم از تغییر نام ، تاریخ و اتاق شامل جریمه میباشد.لازم به ذکر است که در این بازه زمانی درخواست رزرو یک شب مورد تائید نخواهد بود.

هتل کابانا ویلایی ارم

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

کیش، ابتدای بلوار خیام

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل کابانا ویلایی ارم

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.