رزرو هتل فلور

هتل فلور

6
خوجین، نرسیده به پمپ بنزین، هتل فلور خلخال

امکانات هتل

پارکینگ
لابی

معرفی هتل فلور

اگر به دنبال هتلی بسیار لوکس و مجهز در خلخال هستید، اصلا هتل فلور را از دست ندهید؛ زیرا این مجموعه قدرت و توانایی زیادی در جذب مخاطب دارد. هتل فلور، یک هتل 3 ستاره است که همانند دیگر هتل ها، تمامی امکانات و تجهیزات لازم را برای مسافران در خود جای داده است. این مجموعه بزرگ، جزو بهترین هتل های خلخال به شمار می رود، زیرا کادری بسیار با تجربه و حرفه ای به مرم خدمات ارائه می دهند. مثلا یکی از ویژگی های هتل فلور این است که شما می توانید اتاق با تعداد تخت های مورد نظر تهیه کنید و هزینه ای برای نفر اضافه نپردازید. البته این هتل، همانند دیگر هتل های 3 ستاره، امکانات بسیار زیاد و منحصر به فردی هم دارد که استفاده کردن از برخی امکانات، ریگان است و نیاز نیست به دلیل استفاده کردن از آن ها هزینه ای بپردازید.

هتل فلور 24 واحد دارد که این 24 اتاق درون 5 طبقه واقع شده اند و همین موضوع نشان گر این است که افراد زیادی درون هتل تجمع نمی کنند و تقریبا هتل فلور نسبت به دیگر هتل ها، از آرامش بیشتری برخورد دار است. البته هتل فلور به اضافه تمامی امکاناتی که دارد، درون خوجین قرار گرفته و حدودا به تمامی نقاط اصلی خلخال نزدیک است. همچنین این مجتمع بزرگ، دارای آب و هوای بسیار تمیزی هم است؛ زیرا در اطراف هتل، باغ های سر سبزی قرار گرفته اند و هوای اطراف هتل را پاک و تمیز می کنند. 

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.

نظرات کاربران

6

حمیدرضا رفعت پناه

26 شهریور 98

4

سلام از نظر تمیزی داخل اطاق خوب بود ولی از نظر سرویس بهداشتی اصلا تمیز نبود سرویس برای تمیز کردن اطاق طی روز نداشتن داخل اطاق و سرویس دستمال نداشتن و بعد از درخواست ، یک روز بعد از اطاق های دیگر برداشته و برایمان آوردن پارکینگ ندارد و ماشین را باید داخل حیاط گذاشت از هتل سه ستاره انتظاری خیلی بیشتر از این است


بدون نام

10 تیر 98

7.6

تمیز بود. برخورد پرسنل خوب بود و بخوبی راهنمایی می کردند. پارکینگ اختصاصی داشت. ولی امکانات هتل متناسب با قیمت آن نبود به عنوان مثال در اتاق ها حتی لیوان هم نبود.


رضا

20 خرداد 98

5.6

در آن منطقه میشه گفت فضای اقامتی خوبی هست. در حد هتل سه ستاره نیست.


محمد اعظمی

15 خرداد 98

3.6

تمیز بود، که باید میبود متشکرم جا با ما در حد هتل سه ستاره نیست فاقد وسایل سرمایشی حیاطش که همون پارکینگه، در نداشت برای من ک موتورسیکلتم ی خورده گرونه نگرانی داشت برخورد پرسنل خوب نبود


سجاد

25 اردیبهشت 98

4.6

هتل نوساز و تمیزی بود ولی توالتش سیستم هواکش خوبی نداشت ،برخورد کارکنان خوب بود ،برق در روز ۲-۳ بار میرفت ، صبحانه هم پنیر و کره و عسل بود که به انتخاب سرشیر و نیمرو هم میاوردن.تا شهر ۵ دقیقه فاصله داشت.در کل نصبت به موقعیت مکانی هتل آپارتمان خوبی بود.البته یه آپارتمان ۳طبقه بود که قیمت اتاقاش به عنوان هتل ۳ستاره خیلی بالا بود . ... بیشتر بستن


سجاد شاعری

25 اردیبهشت 98

3.6

هتل نوساز و تمیزی بود ولی توالتش سیستم هواکش خوبی نداشت ،برخورد کارکنان خوب بود ،برق در روز ۲-۳ بار میرفت ، صبحانه هم پنیر و کره و عسل بود که به انتخاب سرشیر و نیمرو هم میاوردن.تا شهر ۵ دقیقه فاصله داشت.در کل نصبت به موقعیت مکانی هتل آپارتمان خوبی بود.البته یه آپارتمان ۳طبقه بود که قیمت اتاقاش به عنوان هتل ۳ستاره خیلی بالا بود .


زهرا واحدی

18 شهریور 97

8

کارکنان خوش برخورد اتاق تمیز و قیمت مناسب


مهمان

18 شهریور 97

8

کارکنان خوش برخورد اتاق تمیز و قیمت مناسب ... بیشتر بستن


گودرز میناگر

12 مهر 96

2.6

از نظر نظافت،صبحانه و خدمات رسانی بسیار ضعیف


احمدرضا شیخ بهایی

12 شهریور 96

7.6

ترو تمیز و نو بود اما صبحانه ضعیفی داشت . شبی که اونجا بودم عروسی بود و خیلی هرج و مرج بود بایید جای جدا برای عروسی داشته باشن!


بهزاد قاضی پور

19 مرداد 96

10

والا شبیه هتل ۳ ستاره نبود. سه ستاره باید امکانات و کولر داشته باشه که این هتل نداشت.


میترا هادی زاده

07 مرداد 96

7

مکان هتل تو ورودیه شهر بود و امکاناتش هم خوب نبود، مثلا کولر نداشت!


امیر فرخنده منفرد

13 تیر 96

6

اول گفت جا نداریم با این که رزرو داشتیم بعدش یکی از عزیزان اسنپ تریپ با یک تماس مشکلم رو حل کرد


امیرمحسن عابدینی فر

12 تیر 96

6.6

مدیدیت همه فک و فامیلشو جمع کرده بود. از نگهبان تا بالا ترین مقام فامیلاش بودن.بهداشتش خیلی ضعیف بود .چاه که گرفته بود آشپز اومد و بدون دستکش درست کرد و رفت!


hadi ghotbi

03 تیر 96

4.4

تمیزی مشکلی نداشت ولی حشره ها اذیت میکردن، بچه کوچیک داشتم تا صبح نتونستم بخوابم از نرس اینکه این حشرات روی بچم نیان!!

هتل‌های مشابه هتل فلور