رزرو هتل فلور

هتل مِستربلیط
6

هتل فلور

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

خوجین، نرسیده به پمپ بنزین، هتل فلور خلخال

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل فلور

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
6

حمیدرضا رفعت پناه

4

بدون نام

7.6

رضا

5.6

محمد اعظمی

3.6

سجاد شاعری

3.6

سجاد

4.6

زهرا واحدی

8

مهمان

8

گودرز میناگر

2.6

احمدرضا شیخ بهایی

7.6

بهزاد قاضی پور

10

میترا هادی زاده

7

امیرمحسن عابدینی فر

6.6

hadi ghotbi

4.4

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

معرفی هتل فلور

اگر به دنبال هتلی بسیار لوکس و مجهز در خلخال هستید، اصلا هتل فلور را از دست ندهید؛ زیرا این مجموعه قدرت و توانایی زیادی در جذب مخاطب دارد. هتل فلور، یک هتل 3 ستاره است که همانند دیگر هتل ها، تمامی امکانات و تجهیزات لازم را برای مسافران در خود جای داده است. این مجموعه بزرگ، جزو بهترین هتل های خلخال به شمار می رود، زیرا کادری بسیار با تجربه و حرفه ای به مرم خدمات ارائه می دهند. مثلا یکی از ویژگی های هتل فلور این است که شما می توانید اتاق با تعداد تخت های مورد نظر تهیه کنید و هزینه ای برای نفر اضافه نپردازید. البته این هتل، همانند دیگر هتل های 3 ستاره، امکانات بسیار زیاد و منحصر به فردی هم دارد که استفاده کردن از برخی امکانات، ریگان است و نیاز نیست به دلیل استفاده کردن از آن ها هزینه ای بپردازید.

هتل فلور 24 واحد دارد که این 24 اتاق درون 5 طبقه واقع شده اند و همین موضوع نشان گر این است که افراد زیادی درون هتل تجمع نمی کنند و تقریبا هتل فلور نسبت به دیگر هتل ها، از آرامش بیشتری برخورد دار است. البته هتل فلور به اضافه تمامی امکاناتی که دارد، درون خوجین قرار گرفته و حدودا به تمامی نقاط اصلی خلخال نزدیک است. همچنین این مجتمع بزرگ، دارای آب و هوای بسیار تمیزی هم است؛ زیرا در اطراف هتل، باغ های سر سبزی قرار گرفته اند و هوای اطراف هتل را پاک و تمیز می کنند. 

قوانین و مقررات هتل فلور

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل فلور

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.