رزرو هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

اتاق‌های موجود در هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

فاصله تا نقاط مهم

موزه پارینه‌ سنگی زاگرس37.5 کیلومتر
غار شکارچیان 0.6 کیلومتر
سراب نیلوفر64.8 کیلومتر
مسجد جامع37.5 کیلومتر
طاق بستان 30.4 کیلومتر
پایانه مسافر بری کاویانی کرمانشاه30.7 کیلومتر
شکارگاه خسروپرویز31.7 کیلومتر
فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه32.7 کیلومتر
دانشگاه رازی34.6 کیلومتر
دانشگاه صنعتی کرمانشاه40 کیلومتر
پایانه مسافر بری راه کر بلا کرمانشاه41.3 کیلومتر
ایستگاه راه آهن کرمانشاه38.4 کیلومتر
hotel-map

نظرات کاربران
7.6

Sahar H
8
عطا صمدیه
6
رضا عزیزخانی
6
3.6
حامد عبدلی
9.6
فراز صدری علمداری
8.4
غزل حضرتی
7.6
سیدمحمدرضا امامی
7
میثم محلوجی
8.4
ناوک جمشاسب
8.6
مهدی بوشهریان
9
عليرضا شعباني
6
فاطمه اسماعیلی
7
9.6
محمد كاظم باقي آبادي
8.6

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ
خدمات گردشگری
خدمات خانه داری

معرفی هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

هتل لاله بیستون کرمانشاه با ساختمانی با قدمت حدوداً 300 ساله بازسازی و مرمت شده و در شهریور ماه سال 1394 به بهره‌برداری رسید. این هتل در زمینی به مساحت 6000 مترمربع، با معماری چهار ایوانی ساخته شده که قدمت آن به دوران صفویه باز می‌گردد. به همین دلیل این هتل در گذشته به کاروانسرای عباسی نیز معروف بوده‌است. هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه دارای 20 باب اتاق و سوئیت می‌باشد که با تجهیز شدن اتاق‌ها، امکان اقامت مهمانان در این اثر تاریخی فراهم شده‌است. هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه با قرار گرفتن در سایت جهانی بیستون و طبیعتی کوهستانی، همواره مورد توجه گردشگران ایرانی و خارجی بوده‌است. اتاق‌های سنتی هتل لاله بیستون (بین المللی) در طبقه همکف قرار دارند و با امکانات مدرن تجهیز شده‌اند. فضای سنتی هتل پنج ستاره لاله بیستون کرمانشاه، اقامتی نوستالژیک را در خاطر مهمانان ثبت می‌کند. این هتل عضو گروه هتل‌های لاله می‌باشد. قابل توجه میهمانان عزیز اتاق‌های هتل لاله فاقد پنجره هستند. اتاق‌های هتل لاله بیستون در ورودی دارای یک پله می‌باشند. هتل لاله بیستون کرمانشاه در فاصله 37 کیلومتری از کرمانشاه و 2 کیلومتری تا شهر بیستون قرار دارد و به اثر تاریخی فرهاد تراش به آسانی دسترسی دارد.

قوانین و مقررات هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. <span><font color="#000000">هزینه اقامت برای کودکان زیر 6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه رایگان می باشد.</font></span> <p dir="RTL"><span lang="FA">ساعت ورود </span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>14:00</span></p><p dir="RTL"><span lang="FA">ساعت خروج </span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>12:00</span></p> <span lang="AR-SA" dir="RTL">پذیرش خانم تنها (غیر بومی) فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است</span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>.</span><span><br><span lang="AR-SA" dir="RTL">پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته امکان پذیر است</span></span><br>
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
7.6
هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

کرمانشاه - بیستون -25 کیلومتری شهر کرمانشاه سایت جهانی بیستون (کاروانسرای شاه عباسی)
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)