رزرو هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

اتاق‌های موجود در هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

فاصله تا نقاط مهم

موزه پارینه‌ سنگی زاگرس

37.5 کیلومتر

غار شکارچیان

0.6 کیلومتر

سراب نیلوفر

64.8 کیلومتر

مسجد جامع

37.5 کیلومتر

طاق بستان

30.4 کیلومتر

پایانه مسافر بری کاویانی کرمانشاه

30.7 کیلومتر

شکارگاه خسروپرویز

31.7 کیلومتر

فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه

32.7 کیلومتر

دانشگاه رازی

34.6 کیلومتر

دانشگاه صنعتی کرمانشاه

40 کیلومتر

پایانه مسافر بری راه کر بلا کرمانشاه

41.3 کیلومتر

ایستگاه راه آهن کرمانشاه

38.4 کیلومتر

hotel-map

نظرات کاربران
5.6

مهتاب نظری

8

امیرحسن مینا

8

عاطفه

5.6

مهدی

6

محمدحسین

3.6

احمد شاد

8

صابر باقرپور

8

قاسم آزاد

6.8

سید علیرضا علوی

4

2

مهمان

4

عليرضا شعباني

6

عليرضا

6

مجتبی مهنا

2

حسین شجاعی

6.8

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

خدمات گردشگری

خدمات خانه داری

معرفی هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

هتل لاله بیستون کرمانشاه

هتل لاله بیستون کرمانشاه یک هتل کاروانسرای 5 ستاره است. این هتل در بخش شرق کرمانشاه و در دامنه کوه بیستون قرار دارد. کاروانسرای بیستون با معماری منحصربه‌فردش در دوران صفوی ساخته شده است و در حال حاضر پس از تبدیل شدن به هتل، ظرفیت 100 میهمان دارد. این هتل دسترسی مناسبی به جاذبه‌های دیدنی مختلف کرمانشاه دارد که با اقامت در آنجا می‌توانید علاوه‌بر یک تجربه منحصر به‌فرد و بهره‌مندی از امکانات کامل، به‌سادگی در کرمانشاه به گشت‌وگذار بپردازید.


معرفی هتل لاله بیستون کرمانشاه

هتل لاله بیستون کرمانشاه یکی از هتل‌های بین‌المللی لاله است که پس از بازسازی در یکی از کاروانسراهای عهد صفوی در سال 1394  احداث شد. معماری هتل به شکل چهار ایوانی سنتی است که در دل کوهستان‌های کرمانشاه قرار داشته و مجهز به 20 واحد اقامتی با ظرفیت 100 نفر است.

این هتل چشم‌اندازی به کوه بیستون و اثر کتیبه آن دارد و به همین دلیل اهمیت دو چندانی پیدا کرده است. در واقع با اقامت در آن می‌توانید از جاذبه‌های مختلفی مثل طاق بستان، پل کاروانسرای صفوی، کاخ نیمه تمام ساسانی، پل کهنه، کتیبه بیستون، پل خسرو، پرستشگاه پارتی، مجسمه هرکول و غار شکارچیان بازدید کنید.

از جمله امکانات هتل لاله بیستون می‌توان به کافی‌شاپ، چندین رستوران شامل رستوران سنتی با منوی کاملی از غذاهای ایرانی و فرنگی، لم‌کده و رستوران تابستانی، سالن همایش، اجرای موسیقی زنده در هتل و فروشگاه صنایع دستی و محصولات مختلف اشاره کرد.

اقامت در این هتل به همراه صبحانه است و واحدهای اقامتی آن به شکل زیر هستند.

  • اتاق دوتخته برای یک نفر (1 تخت سینگل)
  • اتاق دو تخته دبل (1تخت دبل)
  • اتاق دو تخته توئین ( 2 تخت سینگل)
  • اتاق سه تخته (1 تخت دبل و 1 تخت سینگل)
  • سوئیت چهار نفره (2 تخت دبل)

رزرو هتل لاله بیستون کرمانشاه به‌صورت آنلاین این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید واحدهای اقامتی را همراه با عکس و امکانات هر واحد مشاهده کرده و واحد موردنظرتان را بر اساس ظرفیت‌ها و همچنین تاریخ سفر به‌سادگی رزرو کنید.

قابل ذکر است که در مستربلیط این امکان مهیاست که بتوانید ابتدا هتل مورد نظر خود را با سایر هتل‌های کرمانشاه مقایسه کرده و سپس برای رزرو هتل کرمانشاه اقدام کنید..

قوانین و مقررات هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. <span><font color="#000000">هزینه اقامت برای کودکان زیر 6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه رایگان می باشد.</font></span> <p dir="RTL"><span lang="FA">ساعت ورود </span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>14:00</span></p><p dir="RTL"><span lang="FA">ساعت خروج </span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>12:00</span></p> <span lang="AR-SA" dir="RTL">پذیرش خانم تنها (غیر بومی) فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است</span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span><span><span dir="LTR"></span><span dir="LTR"></span>.</span><span><br><span lang="AR-SA" dir="RTL">پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته امکان پذیر است</span></span><br>

5.6

هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

کرمانشاه - بیستون -25 کیلومتری شهر کرمانشاه سایت جهانی بیستون (کاروانسرای شاه عباسی)

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل لاله بیستون (کاروانسرای عباسی)

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.