رزرو هتل پویا

هتل مِستربلیط

هتل پویا

شروع قیمت از

0

تومانءء


کرمان، چهارراه ابوحامد، خیابان مهدیه، جنب کوچه ی شماره 1

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل پویا

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل پویا

هتل پویا یکی از هتل‌های محبوب کرمان است. این هتل با داشتن 40 اتاق معمولی و 16 اتاق ویژه (VIP) به یکی از هتل‌های خوب کرمان تبدیل شده‌است. هتل پویا تمام امکانات لازم برای یک اقامت دلپذیر و بی‌نقص را برای شما فراهم خواهد نمود. هتل پویا به واسطه ارائه خدمات متنوع، در کنار امکانات ویژه و پرسنل مجرب و آموزش دیده، در حال حاضر یک گزینه ایده‌آل برای اقامت در شهر کرمان می‌باشد. هتل پویا دارای هشت طبقه است. قابل توجه مهمانان گرامی، هتل در بخش ورودی دارای تعدادی پله می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل پویا

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل پویا

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.