رزرو اقامتگاه سنتی سرای سهراب

اتاق‌های موجود در اقامتگاه سنتی سرای سهراب

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی اقامتگاه سنتی سرای سهراب

اقامتگاه سنتی سرای سهراب کاشان یک اقامتگاه ناب در خیابان علوی است که فضای سنتی آن هر بیننده‌ای را مجذوب خودش می‌کند. از آنجایی که این اقامتگاه در نزدیکی جاذبه‌های تاریخی کاشان همچون خانه بروجردی‌ها و خانه طباطبایی‌ها قرار دارد؛ انتخاب بسیاری از گردشگران برای اقامت است. اگر شما هم قصد اقامت در این اقامتگاه را دارید؛ در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با امکانات و خدمات سرای سهراب کاشان آشنا شویم. معرفی اقامتگاه سنتی سرای سهراب کاشان قدمت این اقامتگاه سنتی به بیش از 220 سال می‌رسد و در فهرست آثار ملی کشور هم خودنمایی می‌کند. این اقامتگاه سنتی شامل 9 واحد اقامتی با نام‌های شاعران معاصر ایرانی همچون نیما یوشیج، اخوان ثالث، هوشنگ ابتهاج، فروغ فرخزاد، رهی معیری، پروین اعتصامی، احمد شاملو، ملک‌الشعرای بهار و استاد شهریار می‌شود. شیشه‌های ارسی دل‌برانه، سفال‌های قدیمی، حوض فیروزه‌ای همه و همه از جذابیت‌های بی‌نظیر این اقامتگاه هستند. معماری این هتل به صورت گودال باغچه‌ای است. به همین علت اتاق‌های اقامتی سرای سهراب در دو طبقه منفی یک و منفی دو قرار گرفته‌اند. بزرگ‌ترین واحد اقامتی مجموعه، اتاق استاد شهریار است. اگر تعدادتان بیش از پنج نفر است؛ پیشنهاد می‌شود این اتاق را برای رزرو انتخاب کنید. چرا که واحد اقامتی شهریار شامل سه تخت سینگل، یک تخت دبل، سرویس بهداشتی، یخچال، مینی بار و حمام مستقل می‌شود. خدمات تور، کافی‌شاپ و اینترنت رایگان نیز جزو امکانات این اقامتگاه هستند. این اقامتگاه در خیابان علوی، باستان پنجم، کوچه فاطمیه قرار دارد. فاصله اقامتگاه با جاذبه‌های تاریخی کاشان مانند خانه طباطبایی‌ها، خانه تاریخی بروجردی‌ها و خانه تاریخی عباسی کمتر از یک کیلومتر است. به علاوه با اقامت در این اقامتگاه به راحتی و در کمترین زمان، می‌توانید خودتان را به بازارچه صنایع دستی کاشان برسانید. اگر قصد رزرو اقامتگاه سنتی سرای سهراب کاشان را دارید؛ بهترین روش، رزرو آنلاین از طریق سایت‌های معتبر رزرو هتل همچون مستر بلیط است. در پلتفرم مستربلیط به راحتی و در کمترین زمان، می‌توانید از امکانات و خدمات اقامتگاه و هتل‌ها آگاهی پیدا کنید.

قوانین و مقررات اقامتگاه سنتی سرای سهراب

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
اقامتگاه سنتی سرای سهراب
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

کاشان، خیابان علوی، باستان پنجم، کوچه فاطمیه
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه اقامتگاه سنتی سرای سهراب