رزرو اقامتگاه سنتی امیرالسلطنه کاشان

اتاق‌های موجود در اقامتگاه سنتی امیرالسلطنه کاشان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی اقامتگاه سنتی امیرالسلطنه کاشان

اقامتگاه امیرالسلطنه کاشان یک اقامتگاه با معماری فوق‌العاده زیباست که هر مسافری را به سمت خودش جذب می‌کند. این اقامتگاه در خیابان محتشم، کوی سرپله، روبه‌روی درمانگاه طالبیان قرار گرفته است. در سفر به کاشان اگر قصد اقامت در مکانی سنتی با معماری شگفت‌انگیز را دارید؛ ادامه این مطلب را از دست ندهید تا با امکانات و خدمات این اقامتگاه بیشتر آشنا شویم. معرفی هتل امیرالسلطنه کاشان همانطور که گفتیم این اقامتگاه در خیابان محتشم کاشان قرار گرفته و دسترسی خوبی به جاهای دیدنی کاشان دارد. معماری این اقامتگاه که در سال 1397 افتتاح شده زیبای فوق‌العاده‌ای دارد. شیشه‌های ارسی رنگارنگ، نقاشی‌های تاریخی، حوض آب فیروزه‌ای، گچ بری‌های حیرت برانگیز، همه و همه جزو زیبایی‌های معماری این اقامتگاه هستند. این اقامتگاه شامل 7 واحد اقامتی دو الی شش نفره در 2 طبقه می‌شود. از جمله امکانات داخل واحدهای اقامتی می‌توان به سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مستقل، اینترنت رایگان، یخچال، مبلمان، تلفن و کمد لباس اشاره کرد. ناگفته نماند که در اتاق‌های اقامتی چهار تخته، سرویس بهداشتی و حمام وجود ندارد. با اقامت در این عمارت به راحتی می‌توانید به جاهای دیدنی کاشان از جمله خانه تاریخی طباطبایی‌ها، خانه تاریخی بروجردی‌ها و بازار سنتی کاشان بروید. فاصله هتل تا خانه‌های تاریخی کاشان با ماشین تنها 7 تا 10 دقیقه است. به‌علاوه رستوران منوچهری هم در نزدیکی هتل قرار دارد. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و محلی کاشان سرو می‌شود. حال اگر قصد رزرو هتل امیرالسلطنه کاشان را دارید، می‌توانید از همین صفحه اقدام کنید. در سایت مستر بلیط می‌توانید تمامی اطلاعات هتل‌های کاشان را بررسی و مقایسه کنید و گزینه مناسب برای رزرو هتل کاشان را بیابید. در پایان لازم به ذکر است که پشتیبان‌های سایت مستربلیط در هر زمانی از شبانه‌روز پاسخ‌گوی سوالات شما هستند.

قوانین و مقررات اقامتگاه سنتی امیرالسلطنه کاشان

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

اقامتگاه سنتی امیرالسلطنه کاشان

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

کاشان، خیابان محتشم، کوی قدر 24(سرپله)، روبروی درمانگاه طالبیان

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه اقامتگاه سنتی امیرالسلطنه کاشان

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.