رزرو اقامتگاه سنتی عمارت ماندگار

اتاق‌های موجود در اقامتگاه سنتی عمارت ماندگار

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی اقامتگاه سنتی عمارت ماندگار

اقامتگاه سنتی عمارت ماندگار که یکی از اقامتگاه های قدیمی استان اصفهان است در سال 1401 به بهره برداری رسید. این اقامتگاه در خیابان علوی شهر کاشان قرار دارد. اصول ساخت و ساز و معماری بی نظیر ایرانی که در بافت اقامتگاه عمارت ماندگار به کار رفته، به قدری جذاب است که در مقایسه با خانه های امروزی کاملا متفاوت و شگفت انگیز می باشد. اقامت در این عمارت سنتی برای چند روزی شما را کاملا از فضای شلوغ و پرهیاهوی شهری دور می کند و آرامش را به شما هدیه می دهد. اقامتگاه سنتی عمارت ماندگار در 1 طبقه و 17 باب اتاق به همراه پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

قوانین و مقررات اقامتگاه سنتی عمارت ماندگار

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
اقامتگاه سنتی عمارت ماندگار
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

کاشان، خیابان فاضل نراقی، خیابان علوی، ابتدای خیابان سمت چپ، پلاک 295
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه اقامتگاه سنتی عمارت ماندگار