رزرو مجتمع اقامتی فاروس کنگان

هتل مِستربلیط

مجتمع اقامتی فاروس کنگان

شروع قیمت از

0

تومانءء


کنگان، روستای گردشگری نخل غانم در جوار ساحل خلیج فارس

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در مجتمع اقامتی فاروس کنگان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی مجتمع اقامتی فاروس کنگان

مجتمع اقامتی و گردشگری تازه تاسیس فاروس در شهرستان کنگان بوشهر در سال 1400 تاسیس شده است. این مجموعه در 3 طبقه و 18 واحد اقامتی با امکانات رفاهی و ویو زیبای دریا می‌باشد. از جاذبه های گردشگری این منطقه می توان به بندر باستانی سیراف، قلعه شیخ، گنبد نمکی جاشک، قلعه نصوری، گور سیبویه، پارک ملی خلیج نایبند، موزه باستان شناسی سیراف، کوه پدری، آرامگاه قطی الدین شیرازی، آبگیر دره لیر و مسجد تاریخی امام حسن بصری اشاره نمود. پرسنل آموزش دیده هتل فاروس با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

قوانین و مقررات مجتمع اقامتی فاروس کنگان

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه مجتمع اقامتی فاروس کنگان

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.