رزرو هتل آپارتمان آراد

هتل مِستربلیط

هتل آپارتمان آراد

شروع قیمت از

0

تومانءء


بوشهر، کنگان، جنب پل هوایی، خیابان معلم، فرعی یک

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل آپارتمان آراد

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

آسانسور

اینترنت

معرفی هتل آپارتمان آراد

هتل آپارتمان آراد کنگان در زمستان سال 1396 فعالیت خود را در بندر کنگان آغاز کرد. ساختمان این هتل در سه طبقه بنا شده و برای پذیرایی از گردشگران گرامی دارای 24 واحد آپارتمان با امکانات اقامتی مناسب می‌باشد. هتل آراد کنگان با دارا بودن امکانات رفاهی مناسب و محیطی آرام میزبان میهمانان و مسافران گرامی در جنوب کشور می‌باشد. از لحاظ موقعیت مکانی در فاصله 900 متری تا ساحل دریا واقع شده و مهمانان گرامی ضمن اقامت در این هتل می‌توانند به ساحل زیبای خلیج فارس نیز دسترسی داشته باشند.

قوانین و مقررات هتل آپارتمان آراد

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه هتل آپارتمان آراد

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.