رزرو هتل بزرگ

اتاق‌های موجود در هتل بزرگ

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
2

2

امکانات و ویژگی‌ها

لابی

معرفی هتل بزرگ

از قدیمی ترین و اولین هتل های ساخته شده در شهر کلیبر می توان به هتل بزرگ کلیبر اشاره نمود. این هتل1ستاره فعالیت خود را از سال 1375 آغاز کرد و توانست به کمک پرسنلی مجرب و با تجربه و همچنین ارائه خدماتی بی نظیر به جایگاه ویژه ای در میان سایر هتل های یک ستاره شهر دست یابد و نظر گردشگران بسیاری را به خود جلب نماید. هتل بزرگ کلیبر دارای ساختمانی 3 طبقه و مجهز به 21 واحد اقامتی و سوئیت است. هر کدام از اتاق ها دارای وسایل و تجهیزات رفاهی مناسبی هستند و تمامی اتاق ها و واحدهای اقامتی هتل بزرگ کلیبر در طبقات دوم و سوم آن قرار دارند. 

طبقه اول این مجموعه به رستوران، مرکز خرید و فروشگاه اختصاص داده شده است و مسافران می توانند با انتخاب آن در کنار اقامت در اتاق های دلنشین دسترسی سریع و راحتی به مرکز خرید و رستوران داشته باشند. هتل تک ستاره بزرگ کلیبر امکانات رفاهی دیگری نیز به منظور رفاه حال مسافران ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به آسانسور، لابی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی، اینترنت و تلویزیون معمولی در لابی، خشکشویی، خدمات اتو، اتاق چمدان، فکس و ... اشاره نمود. هتل بزرگ کلیبر در میدان شهرداری شهر کلیبر استان آذربایجان شرقی واقع شده است. 

قوانین و مقررات هتل بزرگ

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
2
هتل بزرگ
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

فلکه شهرداري ، هتل بزرگ کلیبر
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل بزرگ