رزرو هتل فرهمند

هتل فرهمند

جهرم، هواشناسی، جاده قیر، جنب پمپ بنزین فرهمند

امکانات هتل

پارکینگ
خدمات خشکشویی
رستوران و کافی شاپ
صبحانه در رستوران

معرفی هتل فرهمند

هتل فرهمند یک هتل 2 ستاره در جهرم است. این مجموعه اقامتی در سال 1391 افتتاح شده و دارای آب و هوای بسیار دلپذیری است. از آن جایی که شهر جهرم یک شهر گرمسیر در استان فارس است و آب و هوای خشکی دارد، هتل فرهمند در قسمت شمال این شهر واقع شده و به همین دلیل دارای آب و هوای خنک تر و محوطه زیباتری است. این مجموعه 23 اتاق دارد که منظره تمامی آن ها، محوطه سرسبز اطراف است. همچنین وسعت هتل هم تقریبا زیاد و به صورت یک طبقه طراحی و ساخته شده است که تمام اتاق ها و دیگر بخش ها، درون طبقه اول واقع شده اند. 

هتل فرهمند علاوه بر امکانات نسبتا زیادی که دارد، بسیار تمیز و بهداشتی هم است که این تمیزی نشان از کادر خوب و پرسنل با تجربه هتل فرهمند دارد. البته این هتل درون یک مجتمع فرهنگی به نام فرهمند واقع شده است و درون مجتمع، تفریحات و سرگرمی های دیگری هم وجود دارد. اتاق های هتل فرهمند هم به صورت یک نفره، دو نفره، سه نفره، چهار نفره، سوئیت های سه نفره و چهار نفره است که می توانید نسبت به هزینه اتاق ها، یا حتی  تعداد افرادی که همراه شما هستند، اتاق  رزرو کنید. 

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 13:00می باشد. ساعت خروج از هتل 13:00می باشد.

هتل‌های مشابه هتل فرهمند