رزرو هتل فرهمند

هتل مِستربلیط

هتل فرهمند

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

جهرم، هواشناسی، جاده قیر، جنب پمپ بنزین فرهمند

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل فرهمند

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

خدمات خشکشویی

رستوران و کافی شاپ

صبحانه در رستوران

معرفی هتل فرهمند

هتل فرهمند یک هتل 2 ستاره در جهرم است. این مجموعه اقامتی در سال 1391 افتتاح شده و دارای آب و هوای بسیار دلپذیری است. از آن جایی که شهر جهرم یک شهر گرمسیر در استان فارس است و آب و هوای خشکی دارد، هتل فرهمند در قسمت شمال این شهر واقع شده و به همین دلیل دارای آب و هوای خنک تر و محوطه زیباتری است. این مجموعه 23 اتاق دارد که منظره تمامی آن ها، محوطه سرسبز اطراف است. همچنین وسعت هتل هم تقریبا زیاد و به صورت یک طبقه طراحی و ساخته شده است که تمام اتاق ها و دیگر بخش ها، درون طبقه اول واقع شده اند. 

هتل فرهمند علاوه بر امکانات نسبتا زیادی که دارد، بسیار تمیز و بهداشتی هم است که این تمیزی نشان از کادر خوب و پرسنل با تجربه هتل فرهمند دارد. البته این هتل درون یک مجتمع فرهنگی به نام فرهمند واقع شده است و درون مجتمع، تفریحات و سرگرمی های دیگری هم وجود دارد. اتاق های هتل فرهمند هم به صورت یک نفره، دو نفره، سه نفره، چهار نفره، سوئیت های سه نفره و چهار نفره است که می توانید نسبت به هزینه اتاق ها، یا حتی  تعداد افرادی که همراه شما هستند، اتاق  رزرو کنید. 

قوانین و مقررات هتل فرهمند

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل فرهمند

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.