رزرو بوتیک هتل شیخ لطف الله

هتل مِستربلیط
10

بوتیک هتل شیخ لطف الله

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

اصفهان، میدان نقش جهان ، بازار شیخ لطف الله ، کوچه کلاهدوزان ، بن بست لاله

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در بوتیک هتل شیخ لطف الله

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
10

نیلوفر راسخی

10

ارمین شاکر

10

امکانات و ویژگی‌ها

خدمات گردشگری

لابی

آسانسور

خدمات خانه داری

رستوران و کافی شاپ

سرمایش و گرمایش

معرفی بوتیک هتل شیخ لطف الله

بوتیک هتل سنتی شیخ لطف الله ، هتلی سنتی با قدمتی بیش از یک قرن در قلب بافت تاریخی شهر اصفهان و در مجاورت میدان تاریخی نقش جهان واقع شده است . این هتل دارای 7 باب اتاق میباشد که امکان پذیرایی از حداکثر 24 مهمان را دارد . از مهمترین تمایز های بوتیک هتل شیخ لطف الله میتوان به اصالت بنا و حیاط اندرونی که جهت آرامش خاطر مهمانان ، خصوصی سازی شده ، اشاره کرد . پرسنل خوش برخورد و جوان این مجموعه مسلط به دانش های بروز جهان شما را برای اقامتی بهتر یاری می دهند.

قوانین و مقررات بوتیک هتل شیخ لطف الله

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. پذیرش خانم مجرد با مدارک شناسایی معتبر صیغه نامه با مهر برجسته محضر

هتل‌های مشابه بوتیک هتل شیخ لطف الله

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.