رزرو بوتیک هتل منزل یزدان

هتل مِستربلیط

بوتیک هتل منزل یزدان

شروع قیمت از

0

تومانءء


اصفهان، خیابان نشاط، کوچه شهید بحرینی بیست، کوچه باغ خلفا، بعد از مدرسه ناطق اصفهانی، سمت چپ

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در بوتیک هتل منزل یزدان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی بوتیک هتل منزل یزدان

اقامتگاه سنتی خانه یزدان اصفهان از اقامتگاه های تازه تاسیس این شهر بوده که در سال 1401 افتتاح گردید. این اقامتگاه شامل 10 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. رزرو اقامتگاه خانه یزدان اصفهان می‌تواند خاطره ای به یاد ماندنی و متفاوت را برای میهمان فراهم نماید. بنابراین خانه یزدان اصفهان نظرات متعددی را به خود جلب کرده است. از نظر موقعیت مکانی این اقامتگاه به مراکز و اماکن دیدنی این شهر دسترسی مناسبی داشته که می‌توان به بوستان هشت بهشت، بازار هنر، کاخ چهل‌ستون، میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، مسجد جامع عباسی، مسجد شیخ لطف الله، زاینده رود، سی و سه پل، خانه مشروطیت، خانه تاریخی ملا باشی، بازار قیصریه، بازار زرگرها، بازار بزرگ حکیم، خانه تاریخی مشیر الممالک، موزه موسیقی اصفهان، مدسه چهار باغ عباسی، پل خواجو، مقبره خواجه نظام الملک، میدان عتیق، منار جنبان، مکینه خواجو، کلیسای وانک، باغ گل‌ها و... اشاره نمود.

قوانین و مقررات بوتیک هتل منزل یزدان

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه بوتیک هتل منزل یزدان

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.