رزرو مهمانپذیر خیام

اتاق‌های موجود در مهمانپذیر خیام

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی مهمانپذیر خیام

یکی از با قدمت ترین مهمانسراها در شهر اصفهان، مهمانسرا خیام می باشد که در سال 1388 بازسازی شده است. این مهمانسرا دارای 2 طبقه و 16 واحد اقامتی به همراه امکانات رفاهی همانند تلوزیون، جالباسی، کولر آبی، شوفاژ، بخاری گازی، صندوق امانات، روم سرویس و برخی امکانات دیگر است. یکی از ویژگی های این مهمانسرا دسترسی آسان به مراکز تاریخی مانند میدان نقش جهان، عمارت هشت بهشت، سی و سه پل، پل خواجو، کلیسای وانک، مراکز خرید و رستوران است.

قوانین و مقررات مهمانپذیر خیام

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

مهمانپذیر خیام

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

اصفهان، خیابان آیت الله کاشانی جنوبی، نرسیده به فلکه چهارسوق، مقابل قرض الحسنه اسلامی

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه مهمانپذیر خیام

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.