رزرو هتل آرمنیا

هتل آرمنیا

خیابان نظر میانی ، کوچه کلیسا وانک ، کوچه جلفا ، پلاک ۶ الی ۹

امکانات هتل

معرفی هتل آرمنیا

برای سفر به شهر تاریخی اصفهان می توانید در هتل سنتی آرمنیا واقع در خیابان نظر میانی، کوچه کلیسا وانک یا کوچه جلفا، پلاک 6 الی 9 اقامت گزینید. هتل آرمنیا به دلیل قدمت 130 ساله خود شهرت زیادی کسب کرده و بعد از بازسازی در سال 1399 افتتاح گردیده است. این مکان شامل دو ساختمان نو ساز و قدیمی که قدمت 130 ساله اش  فضایی سنتی و تاریخی به هتل بخشیده است. همچنین این سکونتگاه در محله قدیمی ارامنه نشین احداث شده و ساختمانی 3 طبقه با معماری اصیل ایرانی است. 

در هتل 28 اتاق با 60 تخت وجود دارد و آماده پذیرش تعداد زیادی از مسافران است. وضعیت دید اتاق ها به سه صورت کوچه، کوه و محوطه هتل است. اقامت در این هتل دسترسی شمارا به مکان های گردشگری از جمله کلیسای وانک، سی و سه پل، میدان نقش جهان و موزه موسیقی آسان می کند. امکانات دیگر این هتل اقامت رایگان کودکان زیر 2 سال، کتابخانه، اتاق چمدان، لابی، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، خدمات بیدار باش، و خدمات برای معلولین است.

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.

هتل‌های مشابه هتل آرمنیا