رزرو هتل زاگرس

اتاق‌های موجود در هتل زاگرس

فاصله تا نقاط مهم

منطقه گردشگری مهدی آباد 9.7 کیلومتر
فرودگاه ایلام 6.7 کیلومتر
پایانه مسافر بری 3.4 کیلومتر
hotel-map

نظرات کاربران
5.2

محمد طاهری گرکانی
3.6
امیر
7.2
مهمان
4
امیرحسین کریمی
6.8
Ahmad Tabatabaee
4
موسی رضائی
6
3.6
6
محمدرضا صادقی پور
3.6
4
6.8
6.8
5.6
علی میرشکاری
3.2
بدون نام
5.6

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ
خدمات خانه داری

معرفی هتل زاگرس

هتل زاگرس، یکی از خوش منظره ترین هتل های ایلام است. این هتل 3 ستاره که در میدان امام حسین واقع شده، دارای امکاناتی است که برخی از آن ها عبارت اند از کافی شاپ، رستوران، نماز خانه و...؛ البته این مجموعه امکانات دیگر بسیاری هم دارد که هم در اتاق، و هم خارج از محوطه اتاق یعنی فضای اصلی هتل می توانید از آن ها استفاده کنید. هتل زاگرس که یک هتل 3 طبقه، اما با تعداد اتاق یا واحد زیاد است، جزو هتل های محبوب مردم ایلامی به شمار می آید. البته این مجتمع جزو هتل های قدیمی هم محسوب می شود، زیرا در سال 1386 تاسیس شد.

هتل زاگرس دارای 32 واحد یا اتاق است که این اتاق ها از لحاظ تخت تقسیم بندی شده اند؛ مثلا اگر درخواست اتاق یک تخته یا دو تخته دارید می توانید به راحتی رزرو کنید‌. همچنین معمولا هتل های 3 ستاره، اتاق هایی دارند که امکانات ویژه به خصوصی دارد که امکانات اتاق هتل زاگرس هم شامل دستشویی و حمام، امکان صرف غذا در اتاق، تلویزیون، یخچال، تلفن، اینترنت، سیستم ها و پکیج های گرمایشی و سرمایشی و.. هستند. البته هتل زاگرس به دلیل این که درون میدان امام حسین واقع شده، به تمامی مراکز خرید و دیگر جاذبه های گردشگری هم نزدیک است. 

قوانین و مقررات هتل زاگرس

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
5.2
هتل زاگرس
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

میدان امام حسین، جنب پارک جنگلی چغازسبز، هتل زاگرس ایلام
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل زاگرس