رزرو هتل وندیک همدان

هتل مِستربلیط

هتل وندیک همدان

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

همدان، بلوار بعثت، خیابان سعیدیه جنوبی، جنب استادیوم ملت

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل وندیک همدان

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل وندیک همدان

هتل وندیک همدان در سال 1370 تاسیس و جهت ارتقاء کیفیت در سال 1398 بازسازی گردیده است. این هتل در 3 طبقه و 17 واحد اقامتی و دارای امکاناتی نظیر زمین گلف، پیست، دو میدانی، امکانات خودرویی جهت آفرود و همچنین دارای باغ ویلایی اختصاصی جهت میهمانان ویژه و گارد تشریفات می‌باشد. پرسنل هتل وندیک مسلط به زبانهای انگلیسی، روسی، فرانسه، استانبولی، اسکاندیناوی و چینی می‌باشند. با اقامت در هتل وندیک با کادری مجرب و آموزش دیده می‌توان اقامت خاطره انگیزی را تجربه کرد و پرسنل هتل با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشند تا لحظات شاد و به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان آورند.

قوانین و مقررات هتل وندیک همدان

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل وندیک همدان

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.